2737
2739
عنوان

چرا گزارش زدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 37 پست
از آدما قدیس نسازیم . این ک ی نفر دین و مسلکش چی هست معنای بی اشتباه بودنش نیست. این ک خانواده مد نظ ...

سوال من اینه اماما تواینجور مواقع چجور بودن ؟؟من قدیس نساختم مردم قدیس ساختن ک ی کلمه از اسمشونو تو نت بزنی صدتا صفحه باز میشه یا موقعی ک میمیرن قبرشونو امامزاده میکنن .....مردم قدیس ساختن..........

سوال من اینه اماما تواینجور مواقع چجور بودن ؟؟من قدیس نساختم مردم قدیس ساختن ک ی کلمه از اسمشونو تو ...

من آدم مذهبی اصلا نیستم قطعا نمیتونم در مورد منش ائمه نظری بدم .

اما مدت ها درگیر افرادی بودم از نزدیکان رفتارشون بی شباهت ک خانواده شوهر شما نبوده . خیلی حرص خوردم و گاها آسیب از جانبشون.تا الان ب این دید رسیدم ک معیار من برای دینداری قطعا نباید آدم های باشه ک امکان خطا درشون ب این حد بالاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چی میدادن درخفا و ب دور از خود نمایی میدادن اصلا حتی ب طرفی ک کمک میکردن نمیگفتن ما کی هستیم و پن ...

اینا کمک نمیکنن ک ......مردم بهشون هدیه میدن .....پنجشنبه جمعه ها برا تبلیغ و کلاساییک میزارن میرن روستا مردم هدیه میدن....

[QUOTE=104723494]بخدا کاری کردن دارم کافر میشم.......الان برادرشوهرم زنو ب عنوان نیاز جنسی میبینه من حامله بو مردا دینو ب نفع خودشون استفاده میکنن وتحریف میکنن صیغه رو خودشون درست کردن خدا گفته چهار زن بگیرین اگه از پسشون بر میاین و عدالت میکنین وگرنه همون یکی کافیتونه و اگه از فرمانم سرپیچی کنین جاتون جهنمه حالا بنطرت کدوم مردی میتونه بین دوتا زن عدالت کنه این محاله خدا یه چیزی رو گفته ک میدونه محاله مردا  از پسش بر بیان ولی اونا میگن خدت حلال کرده

2728
اینا کمک نمیکنن ک ......مردم بهشون هدیه میدن .....پنجشنبه جمعه ها برا تبلیغ و کلاساییک میزارن میرن ر ...

خوب عزیزم تو اینا رو در حد اماما میبینی اینا منافقن ادعاشون میشه مسلمونن ولی کاری میکنن برعکس اسلام

خوب عزیزم تو اینا رو در حد اماما میبینی اینا منافقن ادعاشون میشه مسلمونن ولی کاری میکنن برعکس اسلام

چی بگم ...... خیلی امشب ذهنم درگیر بود...‌‌‌.‌همه چیزایی ک میگن با اونی ک انجام میدن فرق داره......میگن ما در راه خدا میریم هیچ پولی برامون نمیمونه ولی هر سری ک میرن یخچالشون ب انداز ۲ماه پرمیشه

2740