2733
2739
عنوان

دندون عفونی رو پر کردید تا حالا تروخدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 58 پست
گفتم بکش راحت شم گفت ما اجازه نداریم دندونی ک قابل ترمیمه رو بکشیم برو جای دیگه

منم چند سال پیش دندون اسیابم این شکلی شد روکشم کرده بودم،خیلی دردم میکرد رفتم ی دکتر دیگه،روکش رو برداشت ی بوی دندونم وحشتناک بود،مجبور شدم کشیدم کل ریشه خراب شده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ژلوفن مسكّن ن وأس التهاب😳😐

خانوم دکتر ؛دکتر دندانپزشک من ژلوفن رو واسه التهاب تجویز کرد واسم ؛ و اتفاقا بیشتر واسه التهاب کاربرد داره و نه مسکن درد

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
2728
خانوم دکتر ؛دکتر دندانپزشک من ژلوفن رو واسه التهاب تجویز کرد واسم ؛ و اتفاقا بیشتر واسه التهاب کاربر ...

گلم لابد ميدونم 

در ضمن واسه درد بهت داده م التهاب ميتوني ي سرچ ساده كني 

ژلوفن مسكن😐😐😐😐

جنبه درماني ندددااارددد😑😑🤦🏻‍♀️

ميشه برا حاجت دلم ي صلوات بفرستيد 😭🙏🏻❤️
دندون منم آبسه کرده دکتر گفته باید خالیش کنم عصب کشی وبعد پر بشه یعنی نرم خطر داره؟

ن من دندونم عفونت شدید داشت طوریکه نصف صورتم ورم کرده بود رفتم دکتر گفت باید خالیش کنم برات من اینقدر عفونتم زیاد بود که در حالت عادی از دندونم میرد بیرون 

خلاصه بی حسیرو زد تو ریشه دندونم دردش یه لحظه بود حین کارم درد نداشتم 

چاي ولرم نمك بهش أضاف كن بزن دهنت روزي ٣-٤ باز خوب ميشي اين قرصم دقيقا إينو بگير ١٢ ساعت بكبار بخور ...

ببخشید تو رو خدا قصد دخالت ندارم رو حساب خواهری میگم،میشه پروفایلت رو تغییر بدی هر دفعه دیدم شبش کابوس دیدم😔🤒🙈

2738
منم چند سال پیش دندون اسیابم این شکلی شد روکشم کرده بودم،خیلی دردم میکرد رفتم ی دکتر دیگه،روکش رو بر ...

من دندونمو تازه روکش کردم چسب دائمم زدم اما انگار عفونت کرده باید چیکاد کنم درش میارن یعنی؟

من دندونمو تازه روکش کردم چسب دائمم زدم اما انگار عفونت کرده باید چیکاد کنم درش میارن یعنی؟

روکش منم با چسب دائم بود،واسه من که دکتر عکس گرفت دید چرک کرده بعد روکش رو ورداشت و ،،،،

حتماااا برو دندونپزشکی ،ان شالله که واسه شما لزومی به کشیدن نباشه