2733
2734
عنوان

دندون عفونی رو پر کردید تا حالا تروخدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 58 پست
آره چهارشنبه رفتم برا عصب کشی فعلا که پانسمان کرد اما نگم که چی کشیدم دندونم بی حس نمیشد اولش یعنی پ ...

دکتر من حین کار گفت عفونت داره داخلش کی بی حسی زد اما بازم احساس میکردم در آخر گفت باید تحمل کنی تا سرشو باز کنم به عصب بی حسی بزنم که بعدش بی حس شد ولی جیگرم در اومد. دکتر گفت به خاطر عفونت هست بدن با بی حسی مقابله می‌کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجیبه بی حسی روتون دیر اثر میکنه پس

چون عفونت داشته

من هم دندونم عفونت داشت دکترم بیحسی رو مستقیم توی ریشه تزریق کرد درد وحشتناکی داشت

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728

آنتی بیوتیک نگفت مصرف کنی؟

واسه التهابش قرص ژلوفن بخور؛ روزی دوبار با آب نمک دهنتو بشور ؛چون عفونت داره یکم میسوزه ولی انجام بده حتما

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
عجیبه بی حسی روتون دیر اثر میکنه پس

نه همیشه دندون پزشکی میرم کاملا بی حس میشه این سری دکتر گفت به خاطر عفونت که بدن با بی حسی مقابله می‌کنه چون بدن خودش یه ماده ای ترشح می‌کنه و دست به کار میشه جلو عفونتو بگیره در واقع اون ماده با بی حسی مقابله میکنه

2740
اخییییی.ایشالله دیگه درد دندون نکشی

ممنون عزیزم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.