2726

سلام 

دندونم ابسه داشت پر قبلیشافتاده بود 

دکتر دارو داد و عصب کشی رو شروع کرد دو بار شستشو با سرم و دارو توش گذاشت کلا شد سه جلسه حالا درد داره ۲۰ روز گذشته 

لثه بین دو دندون ک نخ میکشم جیغم در میاد 

براتون پیش اومده؟

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

گفتم بکش راحت شم گفت ما اجازه نداریم دندونی ک قابل ترمیمه رو بکشیم برو جای دیگه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

حالا اگه بگه دوباره هزینه داره چی

اگه بگه بوش چی 

پولم چی میشه تو این زمونه وانفساااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم دندونی ک عفونت داره رو نمیشه روش کاری کرد باید دو روز حداقل چرک خشک کن بخوری .بعد بری دردشم هرچقد باشه تحمل کن . هیچ وقت دندونتو نکش . دندون یه میراث ارزشه الان میدونی ی ایمپلنت دندون هزینه ش چقده ۱۳ م

گفتم بکش راحت شم گفت ما اجازه نداریم دندونی ک قابل ترمیمه رو بکشیم برو جای دیگه

وای نهههه نکش تروخدا. حتی ایمپلنت هم دندون واقعی که خدا میده نمیشه. 

آره دردش طبیعیه نگران نباش، اگه نگرانیت زیاده برو پیش دکترت بهش بگو 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2706