2733
2739
عنوان

وای اعصابم بهم ریییییخت

192 بازدید | 10 پست

بچه ها مخاطبام تو واتساپم بودنا یهو دیگه نیستن و بالا نمیان. از سی چهل تا مخاطب فقط ۹ تاش رو تو مخاطبین واتساپ نشون میده چیکار کنم؟

بیا قسمت کنیــــم دردی که داری🌻💞       ‌               که تو کوچک دلــــــی طاقت نداری🍀

قبل هركارى بايد واتساپو بك آب ميكرديد

اينجورى هرچى پاك شده بر ميگشت

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل هركارى بايد واتساپو بك آب ميكرديد اينجورى هرچى پاك شده بر ميگشت

الان چیکار کنم توروخدا بگید

بیا قسمت کنیــــم دردی که داری🌻💞       ‌               که تو کوچک دلــــــی طاقت نداری🍀
2731
الان چیکار کنم توروخدا بگید

برو تو تنظيمات قسمت بك آپ گيرى ،بك آپ كن اطلاعات واتساپتو بعد پاك كن باز نصب كن

يا اينكه بروز رسانى كن

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
برو تو تنظيمات قسمت بك آپ گيرى ،بك آپ كن اطلاعات واتساپتو بعد پاك كن باز نصب كن يا اينكه بروز رسانى ...

من الان به روز کردم نشد بخدا

2738
من الان به روز کردم نشد بخدا

ديگه نميدونم والا

ولى واتساپ دفعه اى يه بار قاطي ميكنه