2733
2739
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهر(صرفا جهت فان)

| مشاهده متن کامل بحث + 2869 بازدید | 108 پست
خداروشکر پس همه چی حله😁😁😁😁 اسم پوتین هم عالی میشه اونجوری عوض کنه ...به اسم عروس هم میاد اونطوری ...

اینشالا خدا به هردوتامون مادرشوهر بده بگ و انشالله😂😂😂😂

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گرون میشه ها بودجه روسیه کمه بازم آمریکا رو حل می کنیم

😁😁😁😁😁😁 فرق نذار بین دو عروس قهر میکنناااااا...هر دو سمعک هم دارن...اگه قهر کنن در میارن سمعکهاشونو دیگه گوششون  التماسهای ترامپ و پوتین رو نمیشنوه ها...از ما گفتن بود...یه فکری به حال خرج سفرشون بکنید ایشالا در خدمتیم

اگه نشنون که ترامپ اون موهای زردش رو می کنه پوتین هم دوسه دونه دور سرش موداره اونا رو هم بکنه که دیگه هیچی نمی‌مونه بزار بگم پوتین به حسن بگه کلید خزانه ایران رو بده به اون یکم از این جا برداریم ببنیم چی میشه

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
2738
اگه نشنون که ترامپ اون موهای زردش رو می کنه پوتین هم دوسه دونه دور سرش موداره اونا رو هم بکنه که دیگ ...

ای وای دیگه ترکیدم...آره با کلید اون همه چی حل میشه...لامصب مثل کفش سیندرلا میمونه😁😁😁😁😁 قربون دستت آره اینجوری حلش کن😁😁😁😁

ببین اسمش رو نبر کاربریت رو میترکونن هاااا.بخدااا..من تجربه اش رو دارم کاربری قبلیم چون اسم اونو آوردم یه توهین کوچولو بهش کردم قطع شد

رفته شمال دیده آب و هوا خوبه آزاد کرده هوا بخوره😂

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
بی خیال خواهر ترسیدم من که توهین نکردم

من تاپیک زدم اسمشو آوردم بخاطر گرونی...در جا تاپیکم و کاربریم باهم ترکید..در جا...یه دقیقه هم نکشید...کنترل میکنن این چیزا رو😒😒 ببخش ترسوندمت سر خودم اومده اسمش که اومد حساس شدم😧

حالا برای سلامتی عروس و دومادهامون صلواااات

عروس چقدر قشنگه ایشالا مبارکش باد😁😁😁😁😁😁😁😁

دوماد خوش آب و رنگه ایشالا مبارکش باد😁😁😁😁😁😁😁😁

2706