2726
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهر(صرفا جهت فان)

| مشاهده متن کامل بحث + 2869 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا کجا هنوز حرف ترامپ و مادر مادرشوهره تموم نشده مادرو اینکه آشیانه نمی خواد که کاخ سفید رو به نامش ...

گلم باشه یه چندتا جزیره هم پس به نامش بزنیداااا😁😁😁😁

پوتین هم یه ذره کچله...اسمش هم ضایع است آخه!! مردم بهش میگن چکمه !! کفش اسپرت! پوتین😁😁😁😁😁😁 اسمشو عوض کنه مو بکاره...بعدش چشم در خدمتیم ...حمله نکنه با هواپیما تو رو خدا همینجوریش پاشنه در خونشون کنده شده از دست خواستگارا😁😁😁😁😁😁😁

2728
گلم باشه یه چندتا جزیره هم پس به نامش بزنیداااا😁😁😁😁 پوتین هم یه ذره کچله...اسمش هم ضایع است آخه ...

عزیزم به ترامپ گفتم گفت حتما به نامش می‌کنه نترس پوتین گفته که بعد عقد مو میکاره اونم از نوع خوبش و تغییر نام هم قراره اسمش رو بزاره حاج قنبر گل دره ای پوتینی فره میرزایی

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
یه سفر دور کامل اروپا هم بذار تنگش عزیززززم...بذار برن عاشقی کنن یکم    

راست میگی کدوم هارو بفرستیم حاج پوتین رو یا ترامپ رو

یه بار بایکی دو روز از این اراجیف ها گفتیم اون گفت من گفتم بحثمون هم درباره سن و سال بود😂😂😂😂آخه من قبلاً عضو بودم کاربریم رو پاک کردم با یه کاربر ی دیگه اومدم 

عزیزم به ترامپ گفتم گفت حتما به نامش می‌کنه نترس پوتین گفته که بعد عقد مو میکاره اونم از نوع خوبش و ...

خداروشکر پس همه چی حله😁😁😁😁 اسم پوتین هم عالی میشه اونجوری عوض کنه ...به اسم عروس هم میاد اونطوری... تو چقدر خوبی که دست این عاشقها رو گذاشتی تو دست هم...خدا بسی خیرت بده😁😁😁😁

2706