2733
2734

به خدا دیگه دارم دیونه میشم جاری هام دوتاشون همدست شدن منو اذیت میکنن مثلا سه تایی نشستیم جاری بزرگم میگه فلانی بیا بعد اون یکی جاریم میرن بیرون پچ پچ میکنن تا من میرم حرفشونو قطع میکنن مادر شوهرم از وقتی ازدواج کردم واسش حکم کنیز دارم بعد هر جا میشینه میگه بجز عروس بزرگم هیچکدوم هیچی نیستن حالا عروس بزرگه میرینه دهنشون تو یه خونه ایم تا حالا ارزو به دل موندم با خیال راحت بخابم دیگه روزگارم سیاه میشه به شوهرم میگن شوهرمم میاد کتکم میزنه تا حالا خواستم چند بار خودمو بکشم ولی به خاطر بچم موندم خونه بابامم نمیشه برم مادر شوهرم میاد هر چی از دهنش در میاد به بابام میگه نمیتونم تحمل کنم تو این چهار سال هیچ تفریحی نداشتم شدم یه روانی کامل حالا بچم افتاده خون دماغ شده روزگارمو سیاه کردن چرا نشسته بودی که بچه بیافته به شوهرمم میگن حق نداره زمین که داری و بسازی حالا زمینم پدر شوهرم قول داده بخره خواهر شوهرمم هی تیکه میندازه فقط مرگ خودمو بچمو دارم دیگه هیچی

♣️♣️♣️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

خواهران عزیز وبزرگوار چنانچه جهت رسیدن به حوائج دنیوی و اخروی مستأصل شدین  ودعاهاتون به ثمر ننشسته آخرین وقطعی ترین راه رسیدن به حاجت،  چله زیارت عاشورا امام حسین علیه السلام با نماز هدیه ونماز زیارت و دعا و صدقه روزانه به مدت ۴۰روز به سبک آیت الله حق شناس است و این چله قطعا حاجت میده و این چله قابل نیابت هست اگه نائب خواستین  در خدمتم بنده کارشناس دین و مسائل شریعتم

2706