2737
2734
عنوان

شوهرم نیومده خونه

843 بازدید | 74 پست

دیروز با شوهرم جر و بحث شدید داشتیم که برای اولین بار دست روم بلند کرد، اون که همیشه ادعاش میشد دست بزن نداره، البته منم زدمش، دستشو گاز گرفتم جوری که زخم شده و میگه جاش هست البته من ندیدم چون از دیروز تا حالا بهش نگاه نکردم، دیروز ظهر بعد از دعوامون رفت سر کار و شب هم بعد از کارش که ساعت ۱۰ تموم میشه رفت جلسه خانوادگی بدون من، از روز قبلش گفته بود که میره، منم رو این چیزاخیلی حساسم، بعدشم تا یک و نیم شب نیومد خونه، خدا میدونه چقدر حرص خوردم و اذیت شدم، یه دختر نه ماهه دارم، تا ۱۲ شب منتظرش موندم حتی جاشو انداختم لباس و شلوار خونه ایش رو پهن کردم روش و گریه کردم و گفتم انگار پیشمی خونه ای، بچه م خوابید هرکار میکردم خوابم نبرد فقط فکر میکردم و اذیت میشدم وقتی دیگه مطمئن شدم نمیاد قفل در رو از پشت انداختم و رفتم بالا مامانمو بیدار کردم و رفتم پیشش درد دل کردم و گریه کردم و بعد خوابیدم تازه داشت خوابم سنگین میشد که دیدم هی داره آیفون بالا رو پشت هم میزنه، همین که دیدمش با اینکه آنقدر از دستش حرص خورده بودم خوشحال شدم همین که در رو باز کردم گفت برا چی بدون اجازه من اومدی بالا؟ بزنم تو دهنت دندونات خرد شه؟ گفتم تنهایی می ترسیدم بعد اومد بالا کلی با مامانم جر و بحث کرد گفت چرا وقتی تصادف کردم نصف خرج خسارت ماشین رو ندادی؟ (مامانم ماشینش داده دست ما سوار شیم، از اول که همه خرجهاش مامانم میداد به جز بنزین، تا اینکه یک سال پیش توافق کردیم خرج های تعمیرگاه و بیمه و اینا همه چی نصف نصف بشه با این وجود مامان من یک سوم ما هم سوار ماشین نمی شد همش دست ما بود و شوهرم خیلی سوار میشد تا اینکه یه شب که منو شوهرم سوار ماشین بودیم بی احتیاطی کرد و تصادف کرد و کوپن بیمه کند داد طرف مقابل و انتظار داشت حالا که پشت فرمون بوده و تصادف کرده هم بازم مامان من نصف خرج های تعمیرگاه و صافکاری رو بده اما مامان من نداد چون راننده نبود چون مقصر نبود مگه غیر اینه؟ از اون روز همینطورش که با مامان من لج بوده دیگه بدتر شد که چرا نصف هزینه نداره و زده زیر قولش، حالا مامان من بعد از مدتها پله های پشت بومش نرده استیل کرده میگه چطور برا این کار پول داشتی؟ خلاصه کنم براتون شوهرم خیلی زور میگه خیلی حرف ناحق میزنه نمیدونم از کجاش و کدومش براتون بگم، دلم خیلی خونه هم از خودش هم مادرش و خانواده ش، دارم دق میکنم) الانم صبح تا حالا رفته خونه مادرش هیچ خبری ازش نیست، بگید با این مرد چه کنم؟ 

همش تهدیدم میکنه میگه بچه رو با خودم میبرم، میگه باید بیام اونجا خونه مادرش زندگی کنم، دلم میخواد از ته دل نفرینش کنم خیلی عذابم میده خیلی اذیتم میکنه، با حرف هاش و نیش زدناش داغونم میکنه همش جلوی من از زنهای دیگه تعریف میکنه با این کارش به مرز جنون میرسم، دیروز هم سر همین دعوامون شد، از یه زن دیگه تعریف کرد گفتم تو که منو نمی پسندی برا چی باهام ازدواج کردی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما دارن میشینن زیر پاش زیادی رو بهش دادید.خونه مامانت میشینید؟؟

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2740
همش تهدیدم میکنه میگه بچه رو با خودم میبرم، میگه باید بیام اونجا خونه مادرش زندگی کنم، دلم میخواد از ...

بگو برو هر کاری از دستت میاد انجام بده بنظرم بندازش بیرون یه ذره ادم بشه بچه هم نمیتونه تا هفت سالگی ازت بگیره بعد با شرمندگی کمتر از،یه هفته دیگه برمیگرده مامانت زیادی رو داده 

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

ببخشید توهین میکنم هار شده زیادی تحویلش گرفتی.واسه چی اوردیش توخونه خودتون باید خرج زندگی به گردنش می بود میفهمید دنیا دست کیه.الانم هر کاری کنی نمیتونی درستش کنی چون بد عادتش کردی

آره پایین خونه مادرم زندگی میکنیم حالا چند وقته داره سوئیت خودش که یه طرف خونه مادرشه تکمیل میکنه که منو ببره اونجا، به قول خودش ما اینجاییم مادرم راحته امنیت داره آخه من یتیمم بابام فوت کرده یه خواهر یه برادر دارم هر کدام یه جایی زندگی میکنن، میگه از مادرت دورت میکنم، میخواد منو عذاب بده، مادرشو هفت تا خواهراش هم زیر پاش نشستن، خیلی پشیمونم از ازدواجم با این آدم، کاش بچه نداشتم