2733
2734
عنوان

همه ی دوستام رفتن شمال منم تو خونه

160 بازدید | 15 پست

حتی ی پایه ای نداریم بریم تفریح های نزدیک و یه روزه.

افسردگی گرفتم از بس استوری گذاشتن لب دریا و تو ویلا و جنگل

خیلیا این تعطیلات رفتن مشهد خیلیام شمال ماهم هیچی.

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا منم مثل توام 

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
2731

اتفاقا امروز که رفت بیرون گفتم چه بخوای چه نخوای وسایل هارو حاضر میکنم بریم شمال

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

منم خونم و از خونه بودنم راضی هیچ جا خونه نمی شه با خیال راحت دراز می کشم هر وقت بخوام می خوابم 

دلت گرفته ی استخر برو یا سینما هم کم خرج هم عالی

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
منم خونم و از خونه بودنم راضی هیچ جا خونه نمی شه با خیال راحت دراز می کشم هر وقت بخوام می خوابم  ...

ای گفتی خونه بهشته بیکاری کثیفی دربدری من کنار جنگلم پیاده نیم ساعت تابستون اصلا نرفتیم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740
ای گفتی خونه بهشته بیکاری کثیفی دربدری من کنار جنگلم پیاده نیم ساعت تابستون اصلا نرفتیم

هم نظرم باهات این پیامم تو رو خدا نگید می خوام پز بدما شوهرم خیلی سفریه ولی من زیاد نه این تابستون ب خدا اون قد این ور اور رفتیم خسته شدم ینی چمدون سفر قبلی جمع نکرده ی سفر دیگه خسته ام کرد بخدا ب قول تو همش در ب دری و حمالی چمدون و سبد و لباس چرک 

من که دوست دارم بیشتر خونه باشم نهایت دو تا سفر برم تابستون نه مث شوهرم که همش عشق کوه و گردش پول هتلم گه نداریم دردسر می شه برام

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
هم نظرم باهات این پیامم تو رو خدا نگید می خوام پز بدما شوهرم خیلی سفریه ولی من زیاد نه این تابستون ب ...

ما هم سالی یکی دو بار میریم سفر از لباس چرک بعد از سفر پتو و وسایل سفر و ظرف و خرت و پرت بعد جنگل متنفرم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706