2733
2734
عنوان

واسه دخترم دعا میکنید؟ بیمارستان بستری هستیم😔🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 59 پست

عزیزم منم بچم زردی داشت دقیقا همین شرایطو داشتم با همون بخیه ها همش از اینور به اون ور میرفتم بخیه ها موقع نشستن می‌چسبید به نوار و بلند شدنی کشیده میشد و خیلی سختم بود از یکطرف بچمو می‌دیدم ناراحت میشدم اما بلاخره میگذره و روزهای خوشی هم فرامیرسه انشالله

هر که نهایت تلاش را برای رسیدن به هدف خود به کار گیرد ،به تمام خواسته هایش میرسد .    امام علی (ع)😘😘😘😘😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راحت نیستیم خونشون پر رفت و آمد و شلوغه . خودمونم با وسایلمون اضافی هستیم چه برسه بخوایم دستگاه و ...

خونه مادر یا مادربزرگتون نمیتونید برید ؟ یا یه سوییت مبله اجاره کنید

خون بچه رو عوض نمیکنن؟دختر جاریم روی ۱۷بود خونش عوض کردن سریع اومد زیر ۱۰فرداشم مرخصکردن

نمیدونم😢 اینکه داره اذیت میشه.پس لااقل یبار اذیتش کنن.

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2728
خونه مادرتون نمیتونید برید ؟ یا یه سوییت مبله اجاره کنید

ای داد چی بگم...توضیحش سخته..

مجبوریم..

دوماهه تحمل کردیم این ده روز باقی مونده هم روش 😔

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
معمولا میگن زیر ده خوبه ولی بچه من شد 6 دوباره بعد چند روز رفت بالا دیگه دکتر بهش دارو داد روزای خیل ...

داروش چی بود؟

من بیمارستان دولتی رفتم..

شما مطب دکتر خصوصی رفتی که دارو داد؟

معمولا میگن زیر ده خوبه ولی بچه من شد 6 دوباره بعد چند روز رفت بالا دیگه دکتر بهش دارو داد روزای خیل ...

بعد از دارو ها شد چند؟ 

دکتر نگفت چرا دوباره رفته بالا؟

2740
داروش چی بود؟ من بیمارستان دولتی رفتم.. شما مطب دکتر خصوصی رفتی که دارو داد؟

والا داروشو نگفت فقط یه کپسول بود سوراخش کرد موادشو ریخت تو دهنش گفت برا زردی طول کشیده است.اره رفتم مطب.من با بستری موافق ترم ولی به شرطی که زردی کامل بیاد پایین

نباید بستریش میکردین زری دختر من 11 بچه های فامیل 17 و 24 ب هیچ عنوان بیمارستان بستری نکردیم من ب ...

اون قرص اسمش چیه؟

توروخدا بپرس بگو بهم

بعد از دارو ها شد چند؟  دکتر نگفت چرا دوباره رفته بالا؟

همه ازمایشا رو براش انجام دادیم تیروئید فابیسم کم خونی عفونت ادرار و.... هیچ کدوم خداروشکر مشکلی نداشت ولی نمیدونم چرا باز خیلی رفت بالا بچم زرد زرد شده بود خدا روشکر یه هفته بعد دارو شد 2 که دکتر گفت خوبه.

دختر منم اینطور بوذ این روزارو گذروندم درکت میکنم خیلی سخته دختر من با زردی ۱۶بستری شد پس فرداش با ز ...

دیگه بعد از مرخص شدن نرفتید روزای بعدی میزان زردی رو چک کنید؟

اون قرص اسمش چیه؟ توروخدا بپرس بگو بهم

عزیزم هیچ دارویی رو سر خود بهش نده چون من سرچ کردم معمولا قرصی رو به بچه میدن برا زردی که برا تشنجه یا همون داروی بچه من خودم گشتم ببینم چی بود که فهمیدم برا چربی بزرگسال بود ولی زردی رو هم میاورد پایین پس اگه سر خود بدی خدایی نکرده اتفاق بدتری میفته.

زردی یه چیز طبیعیه برا همه پیش میاد

آره عزیزم همه چیز درست میشه تازه بهترم میشه فقط بستگی به خودتم داره همه چیزتون مثل قبل از اومدن بچه ...

حالا جدا از اینکه خونه خودمون نیستیم واسه پیش هم خوابیدن و ...

شوهرم میگه دلشو ندارم پیشتون بخوابم.

میگه بچه گریه که میکنه و داد میزنه من دلم میریزه 

میگه وقتی با صداش از خواب بیدار میشم میخوام سکته کنم میگه پریشون شدم و ...

اونم حال روحیش بد شده 😔