2726
عنوان

واسه دخترم دعا میکنید؟ بیمارستان بستری هستیم😔🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 59 پست
حالا جدا از اینکه خونه خودمون نیستیم واسه پیش هم خوابیدن و ... شوهرم میگه دلشو ندارم پیشتون بخوابم ...

تاجایی که میتونی مخالفت کن و بگو کم کم عادت میکنی 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

عزیزم اگه تهرانی آدرس بده بیام پیشت.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه تهرانی آدرس بده بیام پیشت.

آخ قربون دل مهربونت برم عزیزم💜😢

چه خوبه که هنوزم تو و امثال تو هستن توی دنیا

تهران نیستم عزیزم کرمانشاهم😔

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2728
عزیزم میشه بگی کدوم بیمارستان زایمان کردی؟

گلم تهران نیستم من

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
آخ قربون دل مهربونت برم عزیزم💜😢 چه خوبه که هنوزم تو و امثال تو هستن توی دنیا تهران نیستم عزیزم ک ...

فدات شم عزیزم خدا انشاءالله کمکت کنه زودتر بخیر بگذره این روزا.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
حالا جدا از اینکه خونه خودمون نیستیم واسه پیش هم خوابیدن و ... شوهرم میگه دلشو ندارم پیشتون بخوابم ...

این چه حرفیه .بالاخره باید عادت کنه. یعنی چی پریشون میشم 😑😑خوب مادر هم پریشون میشه ولی باید به وظایفش عمل کنه.پدر هم همون قدر مسئوله.بخصوص تو این شرایط که شما از لحاظ جسمی حال مساعدی ندارید.

همسرت داره از زیر کار و مسئولیت در میره. از الان جلوی این کار بگیر که روز به روز کارت سخت تر میشه.

سلام عزیزم گل دخترت چطوره؟  مرخص،نشد؟ 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
سلام عزیزم گل دخترت چطوره؟  مرخص،نشد؟

سلام 

ممنونم گلم 

والا نه،گفتن باید امشبم بمونی که صبح با نظر دکتر و یه آزمایش دیگه مرخص بشی..که خیالمون راحت بشه کامل اومده پایین و نرمال شده..

البته گفتن میتونیم امشب هم با رضایت شخصی ببریمش اما دیگه گفتم بذار بمونم..

سلام  ممنونم گلم  والا نه،گفتن باید امشبم بمونی که صبح با نظر دکتر و یه آزمایش دیگه مرخ ...

بسلامتی خداروشکر اومد پایین. توکلت بخدا باشه 

بسلامتی خداروشکر اومد پایین. توکلت بخدا باشه 

ممنونم عزیزم❤😘

دارو سر خود نده، ببرش مطب یک دکتر، اگه کسی دور و برت بود بهتر بود از بیمارستان میبردی خونه.. با داروگیاهی و دکتر خوب میشه

بیمارستان رسیدگیشون عادیه..زمان بره

انشاله خوب میشه نگران نباش، باید صبر داشته باشی طول میکشه

دارو سر خود نده، ببرش مطب یک دکتر، اگه کسی دور و برت بود بهتر بود از بیمارستان میبردی خونه.. با دارو ...

امروز مرخص شدیم ‌..خداروشکر زردیش اومد روی ۶.

تمام هم اتاقی های دخترم با زردی ۱۰ و ۱۱ مرخص شدن‌‌‌.ماشالله دختر من در عرض یک شب از ۱۱ رسید به ۶

امروز مرخص شدیم ‌..خداروشکر زردیش اومد روی ۶. تمام هم اتاقی های دخترم با زردی ۱۰ و ۱۱ مرخص شدن‌‌‌. ...

خداروشکر..عزیزم خیلی خوشحال شدم.. ایشاله خدا براتون حفظش کنه

التماس دعا

2706