2737
2739
عنوان

اونایی ک از اسنپ فود ....

210 بازدید | 17 پست

کسایی ک از اسنپ فود استفاده کردن لطفا راهنمایی کنن.

من امروز نصب کردم و عضو شدم 

ولی خواستم طریقه  سفارش دادن و تست کنم ی چیزی دیدم

شما میدونید چیه🤔🤔🤔

خدایاشکرت🥰

الان یکی از اون درگاه ها رو باید انتخاب کنی واسه پرداخت

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
اعتبارتو زیاد نکن هر سفارش رو پرداخت کن باید اول‌ لوکیشنتو بدی رستورانای اطرافتو میاره بعد انتخاب ...

اون اعتبار قضیه اش چیه؟

من شماره کارت خودم و نزده بودم،

یعنی از اون ۱۹۶ تومن میتونم خرید کنم؟🤔

خدایاشکرت🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عجیبه که درگاه ملت یا بانکای دیگه نداره قبلا که من استفاده می کردم داشت

راستش تازگی شنیدم آپ انگار امن‌ نیس دیگه و حساب یه سری خالی شده

از یه کارتی استفاده کن که پول کم توش باشه که یه وقت خالی شد اشکالی‌نداشته باشه

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
اون اعتبار قضیه اش چیه؟ من شماره کارت خودم و نزده بودم، یعنی از اون ۱۹۶ تومن میتونم خرید کنم؟🤔

۱۹۶ تا تک تومنیه عزیزم

اگه اعتبارتو زیاد کنی اون عدد بیشتر میشه دیگه لازم نیست هر بار کارتتو وارد کنی از اعتبار کم میشه

عجیبه که درگاه ملت یا بانکای دیگه نداره قبلا که من استفاده می کردم داشت راستش تازگی شنیدم آپ انگار ...

واقعا مرسی بابت راهنماییت

چون میخواستم از کارت شوهرم خرید کنم

خدایاشکرت🥰
2740
واقعا مرسی بابت راهنماییت چون میخواستم از کارت شوهرم خرید کنم

خواهش می کنم عزیزم به هر حال احتیاط شرط عقله

واقعا مرسی بابت راهنماییت چون میخواستم از کارت شوهرم خرید کنم

راستش من خیلی خرید میکنم حتی از مارکت هم خرید میکنم نشنیدم نا امن باشه

و یه حرف الکی چون شما برای پرداخت به درگاه بانک وصل میشید و ربطی به اپ نداره

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
۱۹۶ تا تک تومنیه عزیزم اگه اعتبارتو زیاد کنی اون عدد بیشتر میشه دیگه لازم نیست هر بار کارتتو و ...

عه !😅

انقد ب صورت عامیانه رقم ها رو گفتیم اصلا حواسم نبود صفر نداره

فک میکردم ۱۹۶ هزار تومنه

خدایاشکرت🥰
راستش من خیلی خرید میکنم حتی از مارکت هم خرید میکنم نشنیدم نا امن باشه و یه حرف الکی چون شما برای پ ...

از خریدهاتون راصی هستی؟

من چندبار خرید اینترنتی کردم،ولی از بابت لباس ها راضی نبودم

ولی چیزای دگ ک شامل مکمل و وسایلای دگ بود راضی هستم

خدایاشکرت🥰
2706