2737
2734
عزیزم😂 چه با حال گفتی  تیپ نه رسمی بزن نه مهمونی یه جوری باشه چون اولای دانشگاه خوب یاده همه ...

راستش موندم چی بپرسم😅😅 اینم اولین سوتی دانشگاه😂😂😂😂

واااای من دوران کنکور انقدر چاق شدم لباساپ الان اندازم نمیشه اصلا هم نمیدونپ چیکار کنم چی بخرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش موندم چی بپرسم😅😅 اینم اولین سوتی دانشگاه😂😂😂😂 واااای من دوران کنکور انقدر چاق شدم لباساپ ...

مانتو! فقط نه بلندبلند نه کوتاه که با حراست دربیوفتی البته تجربه ثابت کرده حراست بیکار بشه به هرکس دستش بیاد گیر میده!

2731
 مرسی عزیز جواب دادی   نمیدونی  الهیات  دانشگاه علوم  قران  تهر ...

دقیقا رشته و دانشگاه مورد نظر چیه ؟

زیر نظر وزارت علومه یا حج و اوقاف 

اگه حج و اوقاف باشه شبانش ارزونه حدودا ترمی ۵۰۰هزار تومن بیشتر نمیشه هم ثابت و هم متغیر ولی اگه زیر نظر وزارت علوم باشع گرون تره و البته مدرکش معتبر تره 

قشنگ اسم رشته و اون شاخه رو بگید ؟

اسم دانشگاهم کامل بگید چیه ؟

بهتر راهنمایی میکنم عزیزدلم  🌹😘

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
راستش موندم چی بپرسم😅😅 اینم اولین سوتی دانشگاه😂😂😂😂 واااای من دوران کنکور انقدر چاق شدم لباساپ ...

اشکال نداره😂😂😂‌

وای منم از اون موقع چاق شدم دیگم لاغر نشدم

ولی باشگاه اینا میری درست میشه

در کل چیز زیادی لازم نیست برا دانشگاه نه؟؟؟

غلط گیر ! خودکار آبی مشکی قرمز! البته اگر علاقه داری وگرنه خود آبی کفایت می کنه ولی اگر حتما باید تیتر رنگ دیگه سوال رنگ دیگه باشی این سه تا رو بگیر برگه کلاسور گرونه خودم چند ترم گرفتم دیدم نمی صرفه رفتم سراغ سررسید های اهدایی داخل خونه اونا تموم شد برگه اچارهایی که پشتش نوشته بود ولی اون طرفش تمییز از استادم گرفتم برای بچه های ارشد بود پایان نامه های اون بندگان خدا به کار من اومد

2738
مانتو! فقط نه بلندبلند نه کوتاه که با حراست دربیوفتی البته تجربه ثابت کرده حراست بیکار بشه به هرکس د ...

مرسی عزیزم.جلو باز باشه اما مثلا زیرش یه تاپ یا بلوز بلند باشه باز گیر میدن؟؟؟؟من بیشتر مانتو هام تقریبا کوتاه و جلو بازه

دقیقا رشته و دانشگاه مورد نظر چیه ؟ زیر نظر وزارت علومه یا حج و اوقاف  اگه حج و اوقاف باشه شب ...

خیلی ممنون 

علوم  قران حدیث  دانشکده  علوم معارف قران کریم  سازمان اوقاف و امور خیریه قم واحد تهران شبانه

خدای عزیزم  بخشنده  و مهربونه
عزیزم😂 چه با حال گفتی  تیپ نه رسمی بزن نه مهمونی یه جوری باشه چون اولای دانشگاه خوب یاده همه ...

😂😂😂 منم امسال اولین ساله میرم دانشگاه اصلا هیچ تصوری ازش ندارم نه از محیطش نه از ادماش از هیچی تا الانم که ده روز مونده اصلا خرید نکردم چون واقعا نمیدونم چی لازمه😅

مرسی که کمکم کردی 🤩برم ببینم چی هست تو بازار 

خیلی ممنون   علوم  قران حدیث  دانشکده  علوم معارف قران کریم  سا ...

آهان 

خب عزیزم بسیار عالیه 

ترمی ۴۵۰هزار تومن بیشار نمیشه 

پایان نامه ندارن و درسشون ۳ساله تموم میشه 

ارشد ۱/۵سال پایان نامه هم دارن 

خود اداره اوقافم بعدا استخدامی داره که بیشتر از همونا نیرو میگیره 

موفق باشید 😁🌹🌹🌹🌹

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
مرسی عزیزم.جلو باز باشه اما مثلا زیرش یه تاپ یا بلوز بلند باشه باز گیر میدن؟؟؟؟من بیشتر مانتو هام تق ...

بستگی به حال و هوای اون روز حراست داره! ولی کمر بندی چیزی داره ببند وارد شو

دوتا مانتو بگیر 

سرچ کن داخل نت مدل دانشجویی کیف همه چی هست

2706