2733
2734
واقعا گرونه؟؟؟؟خیلی جزوه نوشتن داره دانشگاه؟،،؟

برای ما اره حرصم دراومد رفتم سراغ سررسید اخه برگه پاپکو گرون داشت میشد البته به درشت نویسی و خط جا گذاشتن من هم بود زود تموم میشد نقطه سرخط زیاد داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂 منم امسال اولین ساله میرم دانشگاه اصلا هیچ تصوری ازش ندارم نه از محیطش نه از ادماش از هیچی تا ...

عزیزم 😂 اگه دانشگاه ازاد باشه که ترم بالایی خفنن 

دولتی ولی اصلا اونجوری نیست 

خیلی حس خوبیه واسه اولین بار موفق باشی❤️

2728
2740
کاغذ اگر می خوای بخری نخری! من خودم از استادم گرفتم مال ارشدا بود  اگر می خوای پول بدی کلاسور ...

منظورم کاغذ کلاسور بود.اوایل با کلاسور میرم جلو ببینم چجوریه استفاده و قیمت.بعد ها اگه گرون در اومد از سررسید و ... استفاده میکنم

منظورم کاغذ کلاسور بود.اوایل با کلاسور میرم جلو ببینم چجوریه استفاده و قیمت.بعد ها اگه گرون در اومد ...

اگر بخوای پول بدی برای سررسید کاغذ کلاسور شیک تره چون سبک چندتا می‌زاری کیفت من خیلی درشت می نویسم سرخط میام وگرنه هر جلسه چند صفحه بیشتر نمیشه شاید دو سه صفحه برای بقیه چون سررسید سنگینه حملش سخته مخصوصا دانشگاه فضاش بزرگ باشه کفش کتونی حتما استفاده کن

اگر بخوای پول بدی برای سررسید کاغذ کلاسور شیک تره چون سبک چندتا می‌زاری کیفت من خیلی درشت می نویسم س ...

آره احتمالا کلاسور ببرم.نه منظورم خریدن سررسید نبود احتمالا خونه بتونم پیدا کنم

2706