2737
2734
عنوان

با این مواد میشه پیتزا درست کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 21 پست

من تا حالا هیچوقت ذرت نریختم. نمیدونستم میشه ازش استفاده کرد

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله دارم

ببین مرغ رو بزار با زرد چوبه بپزه ، وقتی پخت ریش ریش کن هویج رو هم خلالی رنده کن بعد یه پیاز بزار سرخ شه وقتی طلایی شد هویجا رو بریز توش تفت بده یه مقدار گذشت مرغ رو بریز توش بعد نخود فرنگی و ذرت رو بریز قاطی کن ادویه هم هرچی دوست داشتی بریز توش با نمک از اون ورم برنج رو بزار بپزه آبکش کن بعد لایه لایه مواد و برنج رو بریز بزار بخار کنه وقتی بخار کرد یه مقدار زعفران اگه دوست داشتی بریز روش و هم بزن خیلی خوشمزس من همیم دیشب خوردم

ببین مرغ رو بزار با زرد چوبه بپزه ، وقتی پخت ریش ریش کن هویج رو هم خلالی رنده کن بعد یه پیاز بزار سر ...

مرسی عزیزم حتما امتحان میکنم.

ولی امشب به همه قول پیتزا دادم.

من پیتزا هام خیلی خوشمزه میشه.خیلی سختمه درست کردنش ولی همیشه بهم میگن درست کن روم نمیشه بگم نه .ولی دور همیش میچسبه به خاطر همین درست میکنم

ما قصّه خود از سر اخلاص بگوییم / افسوس که گوش شنوا نیست در این شهر