2733
2734

نزدیک بیست نفر میشن بعد این کاربرها رو خیلی دوست دارم به نظرم خیلی موفق هستن حالا یکی تو آشپزی یکی تو تحصیلات  یکی تو شغلش یکی بچه داری یا اصلا یکی از کاربرها رو به خاطر تاپیک های طنزش دنبال میکنم چون که واقعاً تاپیک های طنزش دست اول هستن ولی همه کاربرها خانمای موفق هستن ولی تو زمینه های مختلف  ولی الان چند وقته که چند نفرشون تاپیک نمیزنن مثلا یکی از کاربرها آخرین تاپیکش مال شش فروردین هست به خاطر اینکه بعد لغو کاربری هم تاپیک ها می مونه حالا من نمیدونم واقعاً تعلیق شدن یا نه خودشون دیگه تاپیک نمیزنن ذهنم خیلی درگیرشون هست

💝اللهم صل علی محمد و علی آل محمد💝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اسکار بیکار ترین نینی سایتی میرسه به شما عزیزم

نه عزیزم من تاپیک هاشون رو نگاه میکنم که تجربه کسب کنم یا هیچ کس تو نی نی سایت کار خاصی انجام نمیده که من بیکار باشم 

اره منم چند نفر رو تاپیکاشونو میبینم ببینم چی شدن

منم همین طوریم  یک خانمی بود که من همش تاپیک هاشو میدیدم ازسال نود وهفت دنبالش میکردم اون موقع خودم هم نت نداشتم ولی هر جوری بود میخوندم تاپیکاشو آخرین تاپیکش مال سال نودوهشت بود که تازه کرونا اومدبود هنوز ذهنم درگیرش هست