2733
2734

تو مسیر مسافرتمون میتونیم یکی از این دو شهر واسه خرید و دور دور یه چند ساعتی توقف کنیم بنظرتون کدومش رو انتخاب کنم؟

کسایی که هر دوشهر رو رفتن راهنمایی کنن لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هردوجاخوبه من اهل بندرم

همشهري😍

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بندرعباس

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738
خوشبختم كجاي بندري

كوي فرهنگيان شما كجايين

سلام ب همه یعنی پوشاک اونجا ازهمجا ارزونتره؟

بازار شبش اره قیمتش خوبه ولی همینجوری نسبت ب قشم که خرید کردم گرونتر بود 

ولی بین بندر لنگه و بندر عباس تنوع بازارای بندر عباس بیشتره

خدا بزرگه㋛✿
2706