2733
2734
عنوان

پیرو تاپیک جنجالی

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 94 پست

اینجا بعضیا هستن ک اگه یکی یه چیز دیگه بگه یه چیز دیگه برداشت میکنن و فش میدنوبی احترامی میکنن اخرشم گزارش میزنن بعضیای دیگم هستن ک هیچی از بحث نمیدونن ریش سفیدی میکنن و میان وسط و بی ادبی میکنن جالب اینجاست بی احترامایی خودشونم نمیبینن ک دارن چی میگن

میشه برای جور شدن یه کار خوب برای نامزدم دعاکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش من اول تاپیکو زدم میخواستم بگم یه کلمه چطور میتونه یه جنجال بپا کنه که یه چند نفر اومدن شوخی کر ...

ظارهرا قبلنم عضو بودی به نسبت خیلی سال قبل اره عوض شده جو سایت یه عده هستن خیلی راحت توهین میکنن ! 

معمولا کسی باهاشون همکلام نمیشه مگه شیطونیش گل کنه خود من کشش متوجه کردن بقیه رو ندارم وقتی غالب افراد جامعه اینجا اینجورین یه جورایی آب تو هاونگ کوبیدنه

حالا یه چیزی بگم استارتر تاپیک قاصدکم قصد داشت با توهین کرد به افراد اونا رو‌سرجای خودشون بنشونه😂😂😂

دیگه خودت برو تا آخرش 

البته جای تاسفه ولی خوب....

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍
به هر حال حرف شما به عنوان یه نظر محترمه و من اصراری ندارم با شما هم نظر باسم یا شما بامن هم نظر باش ...

من نگران نبستم.برامم مهم نیست این تاپیک تعطیل بشه یا به فحش بسته بشه

فقط گفتم که بدونی که هم اینجور تاپیک ممنوعه ، هم اصلا تاپیک مفیدی برطبق گفته ات نیست.پس خواهشا گله از کاربرا نکن

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2731
ظارهرا قبلنم عضو بودی به نسبت خیلی سال قبل اره عوض شده جو سایت یه عده هستن خیلی راحت توهین میکنن !&n ...

دقیقا اره میگم من خودم واقعا به استارترش حق دادم چون کسی که اومدن یه قاصدک تو اتاقش انقدر مهمه یعنی تشنه انرڗی مثبت و تاییده اصلا کسایی که یکم دچار مشکل هستن دنبال کوچکترین الهم و روزنه امید هستن بعد اون کاربر که اون حرفو گفت کن خودم میخواستم خفش کنم ولی واقعا توهینا دیگه کلا خیلی بد بود هرچند من خودم یه جایی از بحث خندم گرفته بود انگار کودکستان بود در واقع و اینکه خیلی خیلی زشت حرف میزد قاصدک و باز دلم میخواست اونو خفه کنم اما در نهایت میخواستم همینو بگم که هنوز انقدر فرهنگ سازی نشده که کسی که اشتباه و گناهو انجام میده انقدر به خودش مطمین هست و تشخیصش ضعیفه که خودشو مقصر نمیدونه