2726
عنوان

پیرو تاپیک جنجالی

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 94 پست
عزیزم ببخشید ناراحتت کردم😘

از شما ناراحت نشدم اما خدایی کدوم پستم جنجال و خشم داشت الان رفتم کل تاپیک رو مرور کردم هر کامنتم ی ایموجی خنده داشت واقعا اینجام نمیشه اومد کل دنیا رو ب گند کشیدن

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
جالبه تو تموم تاپیکای دعوا امثال شماها باعث دعوا شدن اینجا هیچکس ب هیچکس نپرید و همه داشتن با خنده ج ...

با خنده معمولی نه بهتره بگی با تمسخر و خنده های عصبی. استارتر با شما شوخی داره؟ 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره یه عده کلا دنبال حاشیه و دعوان و میخوان عقده هاشون خالی بشه خودمون روزانه با هزارتاشون سرکار دار ...

عزیزم اگ خطابت منم ک کل تاپیک با خنده بود تا قبل از جو دادن اون کاربر خود شمام داشتی میخندیدی و اگ برگردی صفحه اول و دوم تموم کاربران نظرشون بود یک نفرید و شوخی بود و تموم مدتی ک سایت اومدم جواب هیچ بی ادبی رو ندادم و خودم هیچ بی ادبی نکردم و هرگز قصدم ایجاد دعوا نبود کسی ک بخاد از ی شوخی دعوا درست کنه ک دیگ...

روزخوش🌹

اره یه عده کلا دنبال حاشیه و دعوان و میخوان عقده هاشون خالی بشه خودمون روزانه با هزارتاشون سرکار دار ...

چهارتا انگشت دست شبیه هم نیستن ! 

قطعا کاربرای اینجاهم‌ نه مثل هم هستن نه از یه فرهنگ ! 

هرکسی یجور تربیت شده دیگه بیخیال بحث فلسفی روانشناسی رو‌که نمیشه تو محیط مجازی در مورد آدمایی که شناخت نداریم داشته باشیم !

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍
2728
با خنده معمولی نه بهتره بگی با تمسخر و خنده های عصبی. استارتر با شما شوخی داره؟ 

جالبه معلومه کی قصد ایجاد دعوا داره عزیزم من ن حوصله بحث با شما و ن وقتشو دارم بدرود

چهارتا انگشت دست شبیه هم نیستن !  قطعا کاربرای اینجاهم‌ نه مثل هم هستن نه از یه فرهنگ !  ...

اتفاقا باید ازیه جایی شروع بشه اگه منو شما ده نفر دیگه چهارتا نقدخوب چهارتا بحث خوب راه بندازیم اینجا پاتوق توهین و فروکش خشم خواهرشوهر و مادر شوهرو جاری نمیشه که کلا موضوعات داغ حول همین محوره اگه بحثای خوب بکنیم کم کم این افراد سطح سوادو فرهنگشونو با ما تغییر میدن یا محیطو ترک میکنن و جاشون ادمای همسو میان

اتفاقا باید ازیه جایی شروع بشه اگه منو شما ده نفر دیگه چهارتا نقدخوب چهارتا بحث خوب راه بندازیم اینج ...

بحث خوب بعله

اما نه بحثی که شما راه انداختی

اولا تاپیک در راستای یه تاپیک دیگه ممنوعه

دوما وقتی میبینی سه تا تاپیک با اون موضوع ترکیدن مشخصه این تاپیک هم جو چندان جالبی پیدا نمیکنه

اتفاقا این مدل تاپیک صدبرابر بدتر از مادرشوهریه چون درادامه یه دعوای دیگه است

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
چهارتا انگشت دست شبیه هم نیستن !  قطعا کاربرای اینجاهم‌ نه مثل هم هستن نه از یه فرهنگ !  ...

بعدش من اول تاپیکو زدم میخواستم بگم یه کلمه چطور میتونه یه جنجال بپا کنه که یه چند نفر اومدن شوخی کردن من باهاشون هم سو شدم گفتم چه اشکال داره جالبه یکی دوتا ماجرا جوهم که همه جا هستن و من کلا اشتباه کردم براشون توضیح دادم که من استارتر نیستم  باید بی محلی میکردم الانم من اصلا واقعا واقعا برام مهم نیستا من خودم یه شغل سخت در رابطه باهمین مدل ادما داشتم که زودتر از موعد خودمو بازنشست کردم کلا برام مهم نیستن دست شما هم درد نکنه بابت نظرا

بحث خوب بعله اما نه بحثی که شما راه انداختی اولا تاپیک در راستای یه تاپیک دیگه ممنوعه دوما وقتی م ...

خوب من چه میدونستم چه افرادی عضو سایت شدن اون زمانی که من عضو این سایت بودم جو کلا اینجوری مهد کودکی و خاله زنکی نبود متاسفانه 

کاربر تخس هم ترکید؟؟ من دیشب انقد خندیدم همه رو بیدار کردم. استارتر قاصدک کافی بود پیام یکیو خوشش نی ...

وایی الان که میگی باور کن منم خندم گرفته من اون تیکه شعرو با اواز همون اهنگه میخوندم

اتفاقا باید ازیه جایی شروع بشه اگه منو شما ده نفر دیگه چهارتا نقدخوب چهارتا بحث خوب راه بندازیم اینج ...

ببین عزیزم تاپیکی که شما مثال میزنی خوبه 

اما تاپیک سریالی میترکه ! باعث دعوا و‌جنجال میشه 

نمیدونم چقدر با فضای نی نی سایت آشنا هستی اما تاپیک این مدلی معمولا ترکیده میشه توسط نی نی یارا

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍
خوب من چه میدونستم چه افرادی عضو سایت شدن اون زمانی که من عضو این سایت بودم جو کلا اینجوری مهد کودکی ...

عزیزم ربطی به افراد عضو سایت نداره

خود این تاپیک خاله زنکی و ممنوعه

مشخصه بحث میشه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
عزیزم ربطی به افراد عضو سایت نداره خود این تاپیک خاله زنکی و ممنوعه مشخصه بحث میشه

به هر حال حرف شما به عنوان یه نظر محترمه و من اصراری ندارم با شما هم نظر باسم یا شما بامن هم نظر باشی و اینکه منم به عنوان یه شخص ازاد هر تاپیکی که توش توهین و کلمات زست نباشه میزنم و خدارو شکر اینجا فیل تر زیاد هست شما نگران نباش

2706