2733
2734
عنوان

مرد غیرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 14763 بازدید | 115 پست
دقیقا مث اوایل من.منم بخاطردوطت داشتنش سعی میکردم خواسته هاشوانجام بدم،اووووف چقدم حرف شنیدم ازاین و ...

وای خداروشکر حرفات ارومم کرد عزیزم مرسی بابت تجربیاتت🌹🌹امیدوارم واسه منم بهتر شه...

يعنى چى ميگى از غيرتش خوشم مياد ؟ اين يعنى تو نميدونى پوششت چطورى باشه و يكى ديگه بايد بهت بگه  ...

من بقیه رو نمیدونم اما نظر من اینه ادم تا یکی رو دوس نداشته باشه روش حساس نمیشه برای من حس قشنگی ک عشقم همه جا مراقبم باشه و روم حساس باشه تا اینجاشم شکر خدا مشکلی برام پیش نیاورده اگر این تاپیک و زدم منظورم ترسی بود ک از آینده داشتم ک بدتر نشه همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اينكه نخواى همسرت از خونه بيرون بره حتى با ضرورت با جنس مخالف حرف بزنه با دوست هاش جايى نره و... ...

عزیزم میگم که اینجورادما دومدلن،بعضیاشون ازمریضیه بعضیاشون نه،شوهرمنم اوایل اینجوربودامامن پانذاشتم روحشاسیتش والان خداروشکراصلااونطوری نیس،خب اگرهمون موقع باهاش جنگ وجدل میکردم که زندگیم خراب میشد،اخه واقعاازهیچ نظرباهاش مشکلی نداشتم این حساسیتارم ب خوبیاش گذروندم تاالان که خداروشکراونطوری نیس،درهرحال دیدگاه ها متفاوته🌹

2731
وای خداروشکر حرفات ارومم کرد عزیزم مرسی بابت تجربیاتت🌹🌹امیدوارم واسه منم بهتر شه...

فداتشم عزیزم،خودت بهترمیتونی بفهمی درست شدنیه یانه،منوخیلیا مسخره کردن وحرفا بهم زدن،اماچون ته دلم میدونستم اینجوری تااخرنمیمونه باهاش پابه پا اومدم،

ان شالله خوشبخت وعاقبت بخیرشی گلم😘

فداتشم عزیزم،خودت بهترمیتونی بفهمی درست شدنیه یانه،منوخیلیا مسخره کردن وحرفا بهم زدن،اماچون ته دلم م ...

ینی از کجا میفهمیدی ک اینجوری نمیمونه؟؟؟ خیلی ممنون واقعا❤

2738
ینی از کجا میفهمیدی ک اینجوری نمیمونه؟؟؟ خیلی ممنون واقعا❤

نمیدونم والا از حرکاتش،یامثلا اونموقع ها که ب بیرون رفتنم تنهایی حساس بودخودم میگفتم مثلا اگربچه دارشیم اگرمشکلی براش پیش بیادنمیتونم صبرکنم کسی بیادتاباهاش برم بیرون،خودم میبرمش،بعدمیدیم مثلا سکوت میکنه که یعنی منطقیه حرفام،یاخودم کلا زیادگیرنمیدادم ب این موضوع ک لج کنه،خیلی باهاش راه اومدم خدایی،صبرکردم اخرم خداروشکر نتیجشودیدم،اوف شوهرمن خیلی حساس بود خیلی،بعدمیدونستم خیلیا جاهام داره منومیسنجه که ببینه مثلا ب حرفش گوش میدم یاازاونام که یکی ب دو کنه😁کلا مردا زنی دوس دارن که حرفشونوگوش کنه،البته بایدمتقابل باشه یطرفه ب دردنمیخوره،من حرفاشوگوش میدادم سرموقعشم خودم ازش چیزایی میخواستم میدیدم اونم گوش میکنه

من مجردم ولى هيچ وقت نميگم چرا استين كوتاه ميپوشى مثلاً

استین کوتاه فرق میکنه گلم،ولی مثلا من خودم دوس ندارم شوهرم خیلی لباسای جذب بپوشه ازاوناکه بعضیا میپوشن وواقعاظاهربدی داره منظورمه،این دلیل نمیشه که شوهرم ناراحت شه،خب زنوشوهربایدرابطشون خیلی صمیمیتر ازاینایاباشه که بااین حرفا ناراحت نشن

نمیدونم والا از حرکاتش،یامثلا اونموقع ها که ب بیرون رفتنم تنهایی حساس بودخودم میگفتم مثلا اگربچه دار ...

وای پس خوبه چون شوهر منم اینجوریه مثلا میگه دوس ندارم تنها بری اما بارها موقع ضرورت تنها رفتم و مشکلی نداشته ینی بطور کامل نمیگه ممنوعه اما میگه وفتی ضرورتی نیس دوس ندارم تنها بری...راجب متقابل بودنم واقعا همینطوریه هرچی بگم دوس ندارم بدون چون و چرا واقعا انجام نمیده...

واقعا امیدوار شدم خیلی ممنونم ک با حوصله برام توضیح دادی واقعا لطف کردی بین کسایی ک هرچی از دهنشون دراومد گفتن و توهین کردنو الکی جو ضد مردونه برداشتن واقعا حس کردم خواهرانه برام توضیح دادی ...❤❤❤❤

وای پس خوبه چون شوهر منم اینجوریه مثلا میگه دوس ندارم تنها بری اما بارها موقع ضرورت تنها رفتم و مشکل ...

عزیزم چیزی ازم کم نشدکه،چون خودم این روزا رو گذروندم میدونم چی میگی،خب پس حس میکنم شوهرت ازاوناس که بعداحساسیتش کم میشه،فقط سعی کن باهاش لج نکنی مثلا روبیرون رفتن که فکرکنه حالابیرون چه خبره تواصرارداری بهش،ب حرفاش گوش کن بعداخودش حساسیتش کم میشه،چون‌نمیشه تااخرعمر توخونه نگهت داره بعدبچه داریم که اوضاع کلافرقرمیکنه،

بازم سوالی داشتی درخدمتم عزیزم،عشقتونم پایدار😘♥️

2706