2703
2553
عنوان

مرد غیرتی

14594 بازدید | 115 پست

من خیلی عاشق شوهرمم البته هنوز نامزدیم ولی قبلشم ۴ سال دوست بودیم تو این مدت ی سری کاراش منو ل شدت میترسونه مثلا بدش میاد با راننده و فروشنده خلاصه مرد غریبه ی کلمه ام حرف بزنم حتی در حد سلام یا مثلا همیشه دوس داره روسریمو خیلی بیارم جلو نمیدونم از غیرتی شدناش خوشم میاد اما میترسم بعد از ازدواج خیلی بیشتر بشه...بنظرتون این چیزایی ک گفتم طبیعیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حدی که شرع گفته طبیعیه ولی بیشترش غیر طبیعیه .

الان اینکه روی حجاب شما حساسه خوبه ولی اینکه میگه بکش جلوتر در حالی که شما حجاب شرعی و قانونی رو داری نه طبیعی نیس .تو برخورد با نامحرم هم همین جور .اگه شما حد شرعی  رو نگه میدارین نباید بیشتر از این بهت تذکر بده

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2720
2714

بستگی به زندگی خودت داره برای من همچین مردی غیر طبیعیه اصلا نمیتوانم لحظه ای تحملش کنم حتی ممکنه ادم پارونیدی باشه بعضیها برعکس اینطور محدودیتا رو عشق میدونن اصولا زندگیشون از اندرونی خونه پدر به اندرونی خونه شوهره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

غیرت با تعصب فرق داره 

غیرت یعنی اعتماد متقابل ..دادن احساس امنیت و ارامش . محبت . و مراقبت در مقابل خطر و خیلی چیزهای دیگه 

غیر این نشانه تعصب و بی اعتمادیه به نظرم 

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   

اگه رفتارش باعث میشه اذیت بشی حتما باهاش صحبت کن بعدا به مشکل میخورین 

ی سری ها بعد ازدواج گیردادنشون کم میشه ی سری ها هم بیشتر گیر میدن و این چیزی نیست که در مورد همه ی جور صدق کنه

ن بهت اعتماد کنه اوکیه من یادمه تو زمان دوستیمون تو کافه زوم بودم رو یه مردی اصن حواسم نبودتو فکر بودم یهو شوهرم زد تو گوشم ک چرا زومی روش با میگفت با هیچ مردی حتی داییت نروبیرو نحرف ولی الان اوکیه

2706