2733
2739
خانما جواب بدید دیگه من خیلی میترسم الان ببخشید ببخشیدنزدیکی داشتم بعد چندین وقت دخترم یکساعته کوچکت ...

یه چیز شیرین بخور به چپ بخواب اگه تو یه ساعت تکون نخورد برو نوار قلب بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا چی‌میخواد بشه. خوابه طفلی چکارش داری. 

نمیدونم اخه از اولش یکبار بیشتر نزدیکی نداشتم میترسم

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
2731
یه چیز شیرین بخور به چپ بخواب اگه تو یه ساعت تکون نخورد برو نوار قلب بگیر

دلستر خوبه؟

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
من میوه ولبنیات وشیر میخورم سبزیجات نمیخورم غذا هم دو وعده کم میخورم شماچجوری؟ غذا نمیخوری یا م ...

والا من میوه رو خوب میخورم روزی ۳_۴تا لبنیات کم میخورم مخصوصا شیر جاش بستنی میخورم سبزیجات که اصلا

ولی خب معمولا تخم مرغ و حبوبات و مغزیجات رو هرروز یکیشو خوب میخورم

من خیلی دلم میخواد همه چی بخورم ولی معدم هضم نمیکنه  یه ذره زیاد بخورم گلاب به روت همش برمیگرده

خانما جواب بدید دیگه من خیلی میترسم الان ببخشید ببخشیدنزدیکی داشتم بعد چندین وقت دخترم یکساعته کوچکت ...

نگران نباش خوابیده

نزدیکی‌ضرری بهش نمیزنه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2738

نه مگه خشن بوده؟؟ملایم باشه ایرادنداره میگن

بعدم اینکه اگر خیس بشی خدانکرده جای نگرانیه

چیزشیرین بخور به چپ بخواب  نازش کن تکون میخوره

خونریزی کردی؟؟؟؟ درد داری؟؟؟؟  اگه نه پس خل بازی در نیار عادی باش.😅

نه آخه انقباض داشتم هفته 27 چون پارسال سه بار سقط داشتم از اولش منع شدم انقدرم که تا نزدیکم میومد همسرم میوفتاد به خونریزی چشمم ترسیده وزن بچمم کمه اصلا این زایمان زودرس شده کابوس من

2706