2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیرم کمه عزیزم

شیر زیاد بخور سوپ هم همینطور

اصلا لباس زیر نپوش‌ بزار ازاد باشه سینه و شیرت بریزه

اینجوری بیشتر میشه باشیر دوش بدوش تا میتونی اب میوه وشیر وتب و چایی کمرنگ بخور.من شیرم زیاده ولی نی نی تازه یکم یاد گرفته سینه روبگیره اونم خیلی سخت گاهی تا چهل دقیقه طول میکشه تا بتونه بگیره.خوب بخوره حدود دوساعت میخوابه.سعی میکنم بیشتر بدوشم بهش بدم.باشیر خشک حدود سه ساعت میخوابه.

شیر خشکشو چی میدین؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2728
نرمال باشه مهم نیس.‌درشت بشه زایمانم سخت میشه

والا چند نفر من شنیدم تو دوسه هفته ی اخرخیلی زیاد اضافه کردن...

ولی من میگم اگر۴۰هفتت بشه  ۳/۵۰۰میشه بچت🙄

چون ۴هفته وقت داری

عزیزم شنیدم قرص امگا یاهمون ماهی خیلی به وزن گیری کمک میکنه دکتر بهت نداده؟؟ قرص اهن ودی چی؟؟

نه والا هیچکدوم رو نداده کلا اصراری رو وزن گیری نداره انگار 

البته اینبار که برم یه سونوی بررسی جنین هم انجام میده که وزنشم مشخصه تقریبا ایشالا که نرماله ولی اگه کم بود فکر کنم یه فکری به حالم میکنه دیگه

والا چند نفر من شنیدم تو دوسه هفته ی اخرخیلی زیاد اضافه کردن... ولی من میگم اگر۴۰هفتت بشه  ۳/۵ ...

اخه الانم تخمین وزنشو مثبت منفی ۳۸۰ گرم گفت کپمعمولا بالاهه درسته😧😧😧😧😧 اینجوری الان حدود ۲۹۰۰_۳ هستش .‌

تا چهل هفته خیلی میشه که

نرمال باشه مهم نیس.‌درشت بشه زایمانم سخت میشه

منم همین فکرو میکردم ولی فرقی نداره مگه اینکه خیلی درشت باشه.

من نینیم سه و هفتاد بود میگفتم زودتر زایمان کنم وگرنه خیلی سخت میشه درصورتی که درد زایمان یجوره مگه اینکه خیلی درشت باشه و بخیه بیشتر بخوره ادم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
نه والا هیچکدوم رو نداده کلا اصراری رو وزن گیری نداره انگار  البته اینبار که برم یه سونوی بررس ...

من میوه ولبنیات وشیر میخورم

سبزیجات نمیخورم غذا هم دو وعده کم میخورم

شماچجوری؟ غذا نمیخوری یا میخوری حالت بدمیشه

نه والا هیچکدوم رو نداده کلا اصراری رو وزن گیری نداره انگار  البته اینبار که برم یه سونوی بررس ...

دکترا سلامت مهمه براشون چون میدونن وزن بعده تولد اکی میشه و فقط زایمانو سخت میکنه

2706