2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱ سکه با ۱۰۰۰تاسکه فرقی نمیکنه بیخودی خودت حرص نده حالا اگه خونه ای چیزی بتونی بگیری یحرفی

هیچی به نامم نیست

خونه ماشین شرکت و همه چی به اسم خودشه

وقتی ام خاستیم ازدواج کنیم

گفت ازین لحظه هر چی به دست بیارم نصفش برا توست

حالا بشینم تا یه چیزی به دست بیاره 😐😐

2731

بی خیال بابا. خوبی؟ الان غصه ت مهریه س؟ مگه داری جدا میشی؟ مهریه فقط ب درد سر سفره عقد میخوره ک‌چشم دوست و اشنا دربیارن😂 بعدش دیگه مفت نمی ارزه. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2740
😑😑😑چرا اخه  

نمیدونم

انقدری بهم نزدیک هست که سر عقدش بودم. خودم دیدم و شنیدم. عاقد پرسید مهریه چیه؟ گفت هیچی ننویسید. عاقد گفت نمیشه اینجوری عقد صحیح نیست اصلا.  بعد نوشتن ۵۰۰ تومن

بنظرم بیخیال مهریه شو 

سعی کن ی چیزی به نام خودت کنی با نرمی البته

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
نمیدونم انقدری بهم نزدیک هست که سر عقدش بودم. خودم دیدم و شنیدم. عاقد پرسید مهریه چیه؟ گفت هیچی ننو ...

شوهرش لابد خیلی خوبه و دوسش داره

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
اگه نخوادت با هزار سکه ولت میکنه بخوادت بدون مهریه زندگی میکنی اونم‌چی الان ک سکه نمیدن دیگ‌دادگاها ...

اگر نخادم با هزار تا سکه ولم بکنه

اون هزار تارو میگیرم چون تملک مالی شو داره

اما الان چی

دستم خالی

نگفتم جدا شن گفتم تنها راه زیاد کردن مهریه اینه

نه گلم بدون جداشدنم میشه یه فامیلمون هر وقت کت میخورد مهریش و زیاد میرد 

خوشگلا دخترای خوبی باشین بیاین خرید کنید😊@trust_shoping70  اشتباهی نرین بیاین اینستا😉بوووس
هیچی به نامم نیست خونه ماشین شرکت و همه چی به اسم خودشه وقتی ام خاستیم ازدواج کنیم گفت ازین لحظه ...

خسته نباشه زرنگ بوده خواهر زبون بازی کرده راضیت کرده

خوشگلا دخترای خوبی باشین بیاین خرید کنید😊@trust_shoping70  اشتباهی نرین بیاین اینستا😉بوووس