2737
2734
نه گلم بدون جداشدنم میشه یه فامیلمون هر وقت کت میخورد مهریش و زیاد میرد 

تبصره هاشو نمیدونم ولی در شرایط نرمال میدونم که فقط میشه کمش کرد نمیشه زیاد کرد، اون شاید چون کتک می‌خورده براش زیاد میکردن

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
شوهرش لابد خیلی خوبه و دوسش داره

با اون اخلاق عن شوهرش ☹

جو گرفتش عزیزم. تریپ روشن فکری و اینا برداشته بود. 

پدر عروس از اول تا اخر ساااااکت سرش پایین تو اخم بود بنده خدا

سرش کلاه رفت تا زانو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر نخادم با هزار تا سکه ولم بکنه اون هزار تارو میگیرم چون تملک مالی شو داره اما الان چی دستم خال ...

چه ساده ای سکه رو هزار جور بازی درمیارن نمیدن ولی ملک موجود که تو قباله ثبت باشه رو میتونی بگیری

خوشگلا دخترای خوبی باشین بیاین خرید کنید😊@trust_shoping70  اشتباهی نرین بیاین اینستا😉بوووس
چه ساده ای سکه رو هزار جور بازی درمیارن نمیدن ولی ملک موجود که تو قباله ثبت باشه رو میتونی بگیری

عزیزم الان تو قباله ام هیچی نی😐😐😐

تنها راهم سکه است

چجور راضیش کنم

2728

منم مهرم سکه است ولی تازگی بعد ۳ سال فهمیدم خواهرشوهرم  خونه بنامش کردن اونوقت اصلا جلو من لو ندادن تازه بیشتر جهازشم از پسره گرفتن اونوقت من همه چی خودم اوردم خیلی زور داره ولی چه میشه کرد

خوشگلا دخترای خوبی باشین بیاین خرید کنید😊@trust_shoping70  اشتباهی نرین بیاین اینستا😉بوووس
عزیزم الان تو قباله ام هیچی نی😐😐😐 تنها راهم سکه است چجور راضیش کنم

از فکر سکه بیا بیرون به لعنت خدام نمیرزه فقط اگر میتونی با سیاست و چرب زبونی ،شده با کلک یکاری کن ملکی زمینی چیزی بنامت کنه 

اگر نخادم با هزار تا سکه ولم بکنه اون هزار تارو میگیرم چون تملک مالی شو داره اما الان چی دستم خال ...

بشین زندگیتو بکن و از امکاناتش استفاده کن . مشخصه وضعش خوبه

من ۲۰۰تا مهر دارم الان به دردم خورده؟؟ 

بذار رک بهت بگم حتی داشتن تملک مالی هم دلیل نمیشه بیاد مهرتو پرداخت کنه چون هزااااااارتا راه وجود داره که مهریه ندن این مردا

حقیقت رو بپذیر و شیرین زندگی کن. خودتو با حرفای بقیه اذیت نکن. کسی که بخواد از ترس مهریه زیاد باهات سرکنه ، همون بهتر که نباشه. به جرات میگم اصلا مهریه نه پشتیبان زنه نه باعث استحکام زندگی میشه 

کم کم تو زندگی قلقشو بگیر تا چیزی به اسمت کنه