2737
2734
عنوان

امشب ی اتفاق وحشتناک افتاد طوری ک هنو دستام میلرزه

| مشاهده متن کامل بحث + 4221 بازدید | 94 پست
اسی میذاشتی از ویبره خارج شی بعدتاپیک بزنی نمیدونی چقد سخته بین کامنتا دنبال ادامه قضیه گشتن 😂

اومدم جریان گفتم تا واسه مادرا درس عبرتی بشه من همیشه ب خودم مطمئن بودم ک از بچم هیچکپوقت غافل نمیشم ولی بازم این اتفاق افتاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سارا جون  من ظهر تاپیک زدم در مورد امام زمان الان اومدم نی نی سایت میدونی چرا تاپیک ترکید ...

سلامممم عزیزدلم اره فدات بودم،یکی ازکاربرا میگفت باورنداره واینا چن نفرم همین حرفارو زدن من دیگه رفتم خبری نبود ولی حدس میزنم دوباره دعواشده وگزارش زدن 😬

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2731

اونایی که میگن بیخیاله استارتر ایشون بیخیال نیست بچه دوساله ندیدید انگار 

عین فشنگ میمونه یه ثانیه که چشم برداری ازش میبینی یه متر اونورتره 

حواسش نبوده 

دوست دارم دیوونه 
بخدا من همیشه حواسم ب بچم هس چشم ازش برنمیدارم حتی تو خونه همش دنبالشم...ولی خداروشکر یچم چیزیش نشد ...

درسته سخته

من بچم دوبار از رو تخت افتاد تا ی هفته صحنش جلو چشمم گریه میکردم

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
2740
اومدم جریان گفتم تا واسه مادرا درس عبرتی بشه من همیشه ب خودم مطمئن بودم ک از بچم هیچکپوقت غافل نمیشم ...

دقیییییقاهمینطوره،خدا گل دخترتو برات نگه داره عزیزدلم❤❤

خواهرزاده من یبار ماشینشو گذاشته بود زیرپاش و ازبالکن خم شده بودهیییچوقت در بالکن بازنیستا اونروز خواهرم فکزکرده بسته ولی نگو کیپ نشده بوده،خدابهمون رحم کرد،برای هرکسی ممکنه اتفاق بیفته حتماصدقه بده عزیززززم❤❤❤

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
اونایی که میگن بیخیاله استارتر ایشون بیخیال نیست بچه دوساله ندیدید انگار  عین فشنگ میمونه یه ث ...

اره بخدااا..من خودم خیلی رو بچه حساسم فکرشم نمیکردم یروز همچین اتفاقی بیوفته

من بعد اون خانوم هم بودم ولی دعوایی نبود نمیدونم چی شد کنجکاو شدم😅

شایدگزارش زدن یاخود نی نی یارا تعطیل کردن،اخه کلا تاپیکای مذهبی میترکه 😬

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
دقیییییقاهمینطوره،خدا گل دخترتو برات نگه داره عزیزدلم❤❤ خواهرزاده من یبار ماشینشو گذاشته بود زیرپاش ...

ممون عزیزم همچین بچه های شمارو خدا حفظشون کنه

اونایی که میگن بیخیاله استارتر ایشون بیخیال نیست بچه دوساله ندیدید انگار  عین فشنگ میمونه یه ث ...

😂😂😂😂😂اره بخدا ینی بخوای یکیو شکنجه کنی باید یه بچه یسال ونیم تا سه چهارسال شروشیطون بفرستی همراهش وبرن بیرون قششششنگ مرگو جلو چش ادم میارن 😂😂😂😂😂😂

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2706