2410
2553
عنوان

امشب ی اتفاق وحشتناک افتاد طوری ک هنو دستام میلرزه

| مشاهده متن کامل بحث + 4221 بازدید | 94 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا اصن مخم کار نمیکنه هنو هنگم

منم همین اتفاق افتاده.دخترسه سالم ازفروشگاه بیرون امدیم من نی نی بغلم بودشوهرمم هواسش ب فاکتورخریدبودیهودویدوسط خیابون دخترم.انگارخداتواون لحظه تمام ماشینارومتوقف کرده بودکه نیان اون خیابون.والاهمیشه اون خیابون پرماشینه

واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات لطف کنیدممنون همتون😘
2720
نه بابا اینجا تو بدترین شکل ممکن هم سریع گوشی تو دستشونه و تاپیکاشونو میزنن والا من اگه یه بی حوصلگ ...

نیم ساعت پیش یکی تاپیک زد اقدام کرده بود ب ماهم اعلام کرد از نگرانی در بیاییم 😂😂😆😆😆😆

من موندم چطور بعضیا بچه ها رو ول میکنن راحت خودشون تو فکر نیست بچه ها تو حال و هوای خودشون 

منظورم استارتر نیست هان 

حالا دیشب یه بچه حلیم ریخت رو دستش طفلی 

دوست دارم دیوونه 
عزیزم خداروشکر بچه نوپا خیلی مراقبت میخواد  دستشو هیچ وقت ول نکن

بخدا من همیشه حواسم ب بچم هس چشم ازش برنمیدارم حتی تو خونه همش دنبالشم...ولی خداروشکر یچم چیزیش نشد نذر کردم سال دیگ عاشورا واس بچم نذری بدم حالا هرچی در توانم بود خیلی صحنه بدی بود فک کن از مغازه بیاد بیرون وسط خیابون خدا بمن رحم کرد وااای فکرشم دیوونم میکنه

خدا رحم کرده. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2714
2706