2703
2713
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست
خخخخ هنوز ادامه داره بحثتون 

والا من پونصد بار پرچم سفید بالا گرفتم یه عالمه صحبت کردم توضیح دادم حتی عذرخاهی کردم و تموم شد یه عده بیخیال ما نمیشن ول نمیکنن داستانو ینی 😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون که نقاشه بچه ها رو گول میزد و میبرد با موهاشون قلمو درست میکرد.فکر کنم دومین عکس صفحه 24 مال فی ...

اره من یادمه ولی اسم فیلم یادم نی خیلی میترسیدم ازش

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2720

دلم نمی یاد از این تاپیک برم بیرون

خیلی چیزا یادم اومد

اون آقاهه که کار دستی درست می کرد کانال دو یادتونه؟ همیشه دوست داشتم درست کنم ولی هیچوقت نشد

یه برنامه هم کانال یک بود صبحا یه آدم فضایی بود اسمش دقیقا یادم نمی یاد فقط توش گوش میرزا فکر کنم داشت😅😅😅

سوباسا...لاکپشت های نینجا...چقدر دلم می خواست مثل این بچه های خارجی اتاق داشتم...

کوفتمون می ذاشتیم سر صف که نوبت بگیریم و جلوتر وایستی ابتدایی ولی دبیرستان هیچ کس حاضر نبود جلو وایسته😅

انقدر خاطرات زیاده هر چقدر بگی تمومی نداره

2714
یکی فلسفه ی مامورا اب خوری به من بگه؟ وجودشون چرا لازم بود!!!!!!!!!!!!!! اب قحط  بود آیا

به خاطر این بودند با دست آب نخوریم و لیوان بیاریم...یادم وقتی لیوان نداشتیم می رفتیم ادا صورت شستن در می یوردیم و یواشکی چند قطره می خوردیم...خدایی ظلم بودا😅😅 

2706