2703
2713
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی حساسم عزیزم. ولی واقعا زشته رفتاراشون. تو هر تاپیکی میرین چند سالته؟ میگی ۱۷،۱۶ میگ ...

خانمی ما به دوران شما نمیرسیم،اما شما به دوران ما میرسید.

با تمام احترامی که برای نسل نوجوان قائل هستم اما باید بگم هیچ وقت زیادی از افکار و تفکرات و روشت صحبت نکن و بهشون اعتماد نداشته باش،گاهی روزگار بازی های زیادی با آدم ها میکنه.

اگر کسانی از نسل من شمارو ناراحت کردن،شماهم در تاپیکی جدا در موردشون صحبت کردی و انتقاد.

پس ادامه دادن در تاپیک دیگران به موضوعی که گذشته حکایت از این داره که نسل نوجوان ما هنوز خیلی راه برای تکامل رفتاری دارن و شعارهای زیبایی که میدن،فقط در حد شعار کارایی داره و لا غیر.

این چرخه ی طبیعت هست که جوان ها به راس کار می آیند و نسل قدیمی به کنار می رود،این روند طبیعی نمی تونه افتخاری برای شما باشه و خوشحالت کنه.

وقتی میتونی به چیزی افتخار کنی که برای به دست اوردنش زحمت زیادی کشیده باشی.

و در پایان باید بگم ورود شما در سایتی که درباره ی بچه،خیانت شوهر،جاری و مادرشوهر و ... صحبت میشه اصلا جایز نیست،نه بر حسب سن و نه روحیه.خواهر منم متولد ۸۲ هست،اما افکارش بسیار ناب و هدفمند هست و اصلا وقتی برای نی نی سایت و اثبات خودش و هم نسل هاش نداره.

حق نگهدارت

پسرم؛این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.  
2720
2714
اینجوری میشه صدا کرد نی نی یار رو؟ من بلد نیستم.یادم میدی

اره گلم..اولش @ بذار بعد اسم رو تایپ کن..برات ی لیست میاره اسم مورد نظرو انتخاب کن

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
اخ دلم يجووي شد من هنوز بوي كيف  كلاس اول دوم مدرسمو يادمه ي صابون مامانم گذاشته بود تو كيفم &n ...

آرههههههههههههه منو بردی اول دبستان

بوی  صااااااابون آرهههههه بابا حافظه!!!!!!!!!!

مداد سبز رنگ که مشکی میکشید بو نویی میداد

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
آرههههههههههههه منو بردی اول دبستان بوی  صااااااابون آرهههههه بابا حافظه!!!!!!!!!! مداد سبز ر ...

اخ تازه ي كيك هايي ميفروختن در مدرسه مث همين دونات ها بودن ولي ساده ساده بوي خمير ميدادن من كيفم گاهي همون بو ميداد يا توجيب مانتوم داشتم😭😭😭

تقريبا اين شكلي بودن ولي ساده ساده خميري ونرم بودن

پسرم 👑سرم
اینکتابهاکاااملا منو یاده دوران مدرسه ای  انداخت که میخاستم سوالات شفاهی روجواب بدم اما میترسید ...

عزیزم نمیدونم دوران تحصیلت در ایام خوش کودکیت چه سختی کشیدی و الان زندگیت چطوره ولی برات بهترینهای الهی رو در کنار عزیزانت آرزومندم و امیدوارم هر چه از خدای بزرگ میحوای و البته مصلحتت در اونه برات مقدر بشه🙏و زندگی روی خوشی و شادیش رو برای همشه سمتت بگیره،زندگیت پر از خوشیهای بی پایان گلم😘😘😘

2706