2737
2734
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103490 بازدید | 1416 پست
درکتون میکنیم عزیزم. شاید به نظرشون جالب بوده شما اومدین تو این سایت که مربوط به بچه داری و زایمانه. ...

من گه گاهی میام تو سایت 

فقطم میرم تو تاپیکای بامداد خمار و قانون جذب و تاپیکایی زیبایی و سلامتی و ارایش و کنکوری و این جور چیزا 

اصا ب درد من نمیخوره مسائل زنان و خیانت و مادرشوهر و ...

بعد خانما اینجا فک میکنن من ک اینجام ینی بیکارم ینی درسم صفره ینی ب هیچ کاری نمیرسم ولی واقعا برنامه دارم الا امروز شیش ساعت و ربع درس خوندم و تست زدم ...

به هرحال ممنون از درک درستتون و اخلاق خوبتون❤

منم شایدم یکم تند روی کردم چون بخاطر توهینایی ک ب من و خانوادم تو این سایت شده فقط بخاطر سنم عمیقا ناراحت بودم 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2742

2738
اره یچیزایی اینجا برامنم نوستالژی بود😅 و البته نصف دوستای من هفتادین ..

چه خوب منم هفتادیم بعضیاشو ندیدم یادم نیست  

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2706