2410
2553
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست
درکتون میکنیم عزیزم. شاید به نظرشون جالب بوده شما اومدین تو این سایت که مربوط به بچه داری و زایمانه. ...

من گه گاهی میام تو سایت 

فقطم میرم تو تاپیکای بامداد خمار و قانون جذب و تاپیکایی زیبایی و سلامتی و ارایش و کنکوری و این جور چیزا 

اصا ب درد من نمیخوره مسائل زنان و خیانت و مادرشوهر و ...

بعد خانما اینجا فک میکنن من ک اینجام ینی بیکارم ینی درسم صفره ینی ب هیچ کاری نمیرسم ولی واقعا برنامه دارم الا امروز شیش ساعت و ربع درس خوندم و تست زدم ...

به هرحال ممنون از درک درستتون و اخلاق خوبتون❤

منم شایدم یکم تند روی کردم چون بخاطر توهینایی ک ب من و خانوادم تو این سایت شده فقط بخاطر سنم عمیقا ناراحت بودم 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2456

2714
اره یچیزایی اینجا برامنم نوستالژی بود😅 و البته نصف دوستای من هفتادین ..

چه خوب منم هفتادیم بعضیاشو ندیدم یادم نیست  

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2706