2733
2734
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49826 بازدید | 438 پست
تو شوکم حس پس زذه شدن دارم⁦☹️⁩😢

پدرها همیشه تو عصبانیت یه حرفی میزنن. حالا بزار یه خار بره تو دستت اون برات روانی میشه به حرفش اهمیت نده . چند سالته؟ 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانمو خیلی دوسدارم و اون فقط برام مهمه به نظرتون نخواست به حرفام در مورد امشب گوش کنه یعنی دوسم ن ...

شاید گفته شما الآن ناراحتی میخوای غماتو براش بگی...خودشم مشکلاتی داره دیگه نخواسته غصه های شمارم بشنوه ناراحت شه شاید با خودش گفته فردا عصبانیتت میخوابه

بچه ها خیلی ناراحتم من مجردم هیچ پناهی ندارم کاش ازدواج کنم راحت شم خوشبخت شم

درکت میکنم با تمام وجودم.

نذر کن جواب میگیری عزیزم

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 خدایا شکرت
2731
خوابم نمیبره سرم داره میترکه دلم داره منفجر میشه  خواهرو بابام باهام قهر باشن برام مهم نیس و ...

ببین یه چیز عجیبی در مورد پدر مادرا وجود داره اونم اینه که بعضی وقتا(نه همیشه)میتونن بفهمن بچه ها چه حسی دارن شاید بابات از این ناراحته که میدونه دیگه برای تو مهم

نیست...شاید برا همین عصبانی میشه..یه مدت بهش بی محلی نکن ببین چی میشه؟؟؟

تو شوکم حس پس زذه شدن دارم⁦☹️⁩😢

جملات اخر بله بله

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

والا با اون رفتار شما مشخصه مشکل ۷۰ درصد با شماس

احتمالا مجردید

بیکارید و حاضر نیستید هیچ کاری جز گوشی دست گرفتن انجام بدید الکی نشستی روضه گذاشتی عین پیر زن جلسه ایها و زار زار گریه کردی بعدم رفتی تو اتاق کز کردی و آخرم با حالت قهر شام نخوردی پدرتون هم با توجه به عدم اشنایی با با روشهای تربیتی جدید فقط از متد فحش استفادخ کرده واسه ناراحتی و ندونستن مشکل شما

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@
2738

اشکال نداره پدرو مادر انسان همین یه دونش دیگه عوض نمیشه یا تغییر نمیکنه و انسان نمیتونه کاری کنه چون هرچیم باشن باز مامان و بابات هستند شما فقط بهشون محبت کن دختر خوب 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

استارتر از حرفاش ناراحت نشو من از دید اونا قاضی میشم 

به قول خودت بسکه سرت تو گوشیه چشم درد گرفتی 

بعدم تا 9 شب خوابیدی 

بعدم باهات حرف زده درست و حسابی جواب ندادی بی محلی کردی من بودم میزدم لهت میکردم 

ناراحت نشو خواستم بدونی قصدی در کار نیست فقط خودت رو مخ بودی

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
2706