2733
2734
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49826 بازدید | 438 پست
من تنها کسیم که همیشه به خدا کمکش میکنم خودش هم میگه م همه خالم و. میدونن

ای بابا بیخیال خدا نجاتت بده 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برهر حال تو‌نمیتونی تو این دنیا هیچ کس تغییر بدی 

ولی خودتو‌میتونی تغییر بدی  

هیچ وقت منتظر نباش ک بری یه جایی و‌خوشبخت بشی چون  همچین جایی وجود نداره ،باید بتونی همونجایی ک هستی خودتو خوشبخت کنی

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...
نه  از کجا میدونی من همش مینالم؟

تاپیکاتو دیدم .همش التماس و ناله و قسم دادن بود.خداییش حس بدی گرفتم .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2731
تاپیکاتو دیدم .همش التماس و ناله و قسم دادن بود.خداییش حس بدی گرفتم .

شمام بدتر نکن حالش رو این سایت درش به روی همه بازه هر کسی میتونه درد ودل کنه شما مجبور نیستی تاپیکهای قبلی استاترها رو رصد کنی

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
2738
خب به اینا نمیگم که حرفامو خداروشکر که مشکلات نداری و نمینالی به بن بست نرسیدی

خدا نکنه به بن بست برسی  با این سن .اول جوونیته .خودت این حس رو داری .به خاطر همینم آشفته ای و پدرتو عصبی کرده .

اگه جای من باشی که دو از جون خودکشی می‌کنی خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

شایدازبی محلی توناراحت شده حرصش گرفته

فقط توروخدااااابه خاطرفرارازاون خونه تن به ازدواج باهرکسی نده باچشم بازوعقلت انتخاب کن تا مث من توهچل نیوفتی

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘
شمام بدتر نکن حالش رو این سایت درش به روی همه بازه هر کسی میتونه درد ودل کنه شما مجبور نیستی تاپیکها ...

خانومی ایشون تو این  تاپیک و تاپیکای قبلیشم خواهش کرده که قضاوت کنیم و کمکش کنیم .منم قصدم همینه .

اصلنم سرزنش نیست قصدم .همه ما تو یه برهه ای داغونیم .با نازو نوازشم همیشه حالمون خوب نمیشه .بهتره اگه به نظرمون اومد راه درست چیه جلوی پایش بزاریم .

اگه استارتر بخواد من دیگه حرفی نمی‌زنم .

2706