2703
2553
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49813 بازدید | 438 پست
عزیزدلم خب مثلا بعضیامثل پدر من دوس دارن همه سرسفرع کنارهم باشه ماهم اگ یکیمون میل نشد باید کنارسفره ...

به خدا یه هفته قبل خواهرم نیومد سر سفره گشنش نموند شونصدبار با مهربونی صدا کرد و رفت دنبالش و...

اما امشب اینجور کرد

معلوم نیس از کجا سوخته بود سر من خالی کرد

حلالش نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
دلم داره میترکه دارم گریه میکنم مرسی درکم کردید

ن عزیزم ناراحت نباش.شک نکن خانوادت عاشقتن.فقط باهم نمیتونین درست ارتباط برقرار کنین.اونم بیشترش مشکله مامان و باباهاست

برو کلاس هنری یا ورزشی.و بیشتر دل ب دله خانوادت بده

بعدم یه چیزی بهت بگم، مردهاذعین کا نیستن که خوشحال بشن، بترسن، غمگین بشن و ... این مردهای قدیمی بدبختا همچیز براشون ممنوع بوده تنها احساسی که می تونن بروز بدن که محکوم نشن عصبانیته. یعنی طرف ترسیده، ولی شما می بینی عصبانیه، نگرانه ولی باز می بینی عصبانیه، غمگینه باز تو می بینی عصبانیه. اینها عصبانیت براشون تنها هیجان مجازه. به دل نگیر 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
2714
به خدا یه هفته قبل خواهرم نیومد سر سفره گشنش نموند شونصدبار با مهربونی صدا کرد و رفت دنبالش و... ام ...

اون حتما همیشه پشت بابات در میاد 

باباتم بهش احترام میزاره 

اکثر باباها همینجورین ب اون بچه ای احترام میزارن ک ازش احترام ببینن

بابای منم همینه ،بابای همه همینه

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...
همیشه اونجوره همیشه اذیتم میکنه فحش و یی احترامی جوابشو نمیدک میترکم جواب میدمم هم همه تقصیرا میفته ...

چقد ک ارزوی مرگ بابامو کردم 

میرفتم حیاط با گریه اسمونو نگا میکردم میگفتم خدایااااا چی میشه بمیرههه

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

عزیزم کمک نکردی تو سفره انداختن شاید مامانت زیادی کار میکنه خسته میشه بابات میبینه تو مدام تو گوشی طبق گفته خودت و بعدشم هیچ کاری نداری ناراحت شده ولی به هیچ وجه حق تحقیر و توهین نداشته عب نداره بیهیال اینم روزگاره میگذره انشالله مستقل شی در اینده ی نزدیک از بعد بیست سالگی هر یه روزی که با خانواده زندگی کنی یه سالی پیرتر میشی چون واقعا محدودیت همه چی داره 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706