2733
2739
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49829 بازدید | 438 پست
مرسی درک کردید

خواهش میکنم عزیزم.....ایشاالله که خوشبخت شی من واقعا درکت میکنم بعضی وقتا آدم بیجهت بیحوصله س حتی حوصله خودشم نداره یکیم هی اون وسطم یکی بره رومخ روان ادم میریزه بهم من نمیدونم چرا نمیذارن تو حال خودمون باشیم 

منم مثل شما مجردم من مشکلات مثل شما رو ندارم ولی مشکلات دیگه ای دارم ک شاید مهم تر از مشکل شماست

خب دختر خوب ب خوبیای بابات فکر کن 

من ی جا خوندم ک نوشته بود باباها مثل خودکارن ی دفعه دیگه نمینویسن و از دستمون میرن

من اگر بجای شما بودم میرفتم پا سفره مینشیم ولی نمیخوردم یا ی لقمه میخوردم

حالا منو از بس دیشب شام حوردم مامانم دعوام کرد گف داری مث دیو میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی خانوادت پیش خانواده‌ی من خیلی خوبن؛ ولی خوب کاملا درکت میکنم که چقدر تو فشار روحی هستی. 

اینکه تو بی‌تفاوت بودی، باعث شد اتیش عصبانیت و حرص خوردن پدرت بیشتر بشه. یا نباید سکوت کنی و بگی چشم ببخشید. 

یا اگه سکوت میکنی باید پای عواقبش هم وایستی و یه گوشت رو در کنی، اون یکیو دروازه

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2728

کارات شبیه کارتی خواهر منه خیلی رو اعصابی واقعا

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
من مامان بابام طلاق گرفتن چند سال پیش بابام بودم بعد بابام یه زن گرفت شیطان کلی اذیتم کرده بهم بدوبی ...

الهی عزیزم غصه نخور تو‌سعی کن با پیام و‌اینجور چیزا دوباره رابطه خودت و‌داداشتم خوب کنی و با باباتم صحبت کن نزار فاصله بیفته بیشتر از این بینتون،😢😢😢

2738
ما تو این دنیا یه وظایفی داریم ک اگه اونارو ب خوبی انجام بدیم خود ب خود زندگیمون عالی میشه وظیفه ما ...

بابای منو همه میشناسن😂😂بدی و خوبی در نظرش فرقی نمیکنه حتی خوبیای اون یکی خواهرم که براش میکنه رو هم درست جواب نمیده فقط چون اون یکی بیشتر چاپلوسیشو میکنه بیشتر بهش احترام میزاره بابا هم بیشتر میخوادش طوری که میره انبه میگیره میگه این انبه ها رو برای حانیه گرفتم دست نزنید چون حانیه انبه دوست داره😂البته ما هم میخوریم اینجوری نیست که ما دست نزنیم و لی وقتی زبونی اینارو میگه دله آدم میشکنه حالا خودش یه موقعی هم میزنه به تیپ و تاپ حانیه اخلاقش اینه. مامانم میگه این گاوه نه من شیره. خوبی و بدی هم واسش فرقی نمیکنه فقط در بند محبت کلامیه و چاپلوسی که منم اهل تملق و چاپلوسی نیستم وقتی واقعا میبینم داره حقه مادرم ظلم میکنه یا حرفه زور میزنه نمیتونم مثل خواهرم چاپلوسیشو بکنم به خاطر پوقعیت خودم. من همیشه طرفه حقو گرفتم وقتی هم حق با پدرم باشه از اون طرفداری میکنم وقتی هم حق با مادرم نباشه پشت مادرم نمیگیرم ولی خواهرم خیلی بی منطق و بی چون و چرا پشته پدرمه 

دلش پره حتما يا ميخوابي يا گوشي يا توي واسه همين دالش پر سده ازت برو سر كار برو دنبال كارات هم كمتر خونه ميشي هم مستقل ميشي هم اينكه احترامت بيشتر ميشه

اون حرفارم از عصبانيت گفته بيخيال

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
الهی عزیزم غصه نخور تو‌سعی کن با پیام و‌اینجور چیزا دوباره رابطه خودت و‌داداشتم خوب کنی و با باباتم ...

بابام پیام دادم زنگ زدم جواب نداد داداشم هم کوچیکه چهارده سالشه گوشش رو پر کرده زنه تو خیابون نامادریم منو دید حرف زشتی بهم زد گفت یا ناپدری خوش میگذره یعنی رابطه داری و حرف بد درحالی که ناپدری نیست همه ی اینارو جلوی داداشم میگفت خودش زنه بدیه سه چهار بار ازدواج کرده حالا مامانم میگفت چند بار اومده با داداشم دم در مامانم اینا کشیک داده نمیدونم چی میخواد

2706