2733
2739
عنوان

مدل لباس نامزدیم خوبه ؟ مزونی میشناسین چنین لباس های داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 105 پست
عزیزم من پیشنهاد میکنم از الان شروع کن ب رژیم گرفتن دکتر خوبم میشناسم بهت معرفی کنم اگه اصفهان باشی ...

ممنون دارتون میشم بهم معرفی کنین 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرمز مخملی  یا سبز ابی نفتی  ارغوانی  کلا روشن نباشه

پس قرمز باشه چون عروسی،یاعروشن باشه یااگه روشن نمیخوای قرمز

باز اینا سلیقه ای جوری انتخاب کن توش شاد باشی

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

این خیلی خوشگله عزیزم. ولی از این عکس خیلی چاقتری؟  بعضیا چاقیشون نشون نمیده یعنی استخون بندی درشتی دارن...  اگه میتونی یه رژیم سریع بگیر حتی دو دوره میتونی بگیری. یه رژیم کانادایی 15 روزه هست یه رژیم جنرال موتورز 7 روزه که 6،7 کیلو کم میشی اگه دقیق رعایت کنی. 

2731
خوشبحالت... قدتون چنده؟؟  من ۶۱ام  رفتم‌لباس بخرم فروشنده گفت سایز شما ۳۸ ولی من ۴۰ برد ...

قدم 158 اره الان خوبم قبلا 60 بودم تپل بودم یه سایز بزرگتر بر میداشتم شما قدت چنده؟

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
ممنونم عزیزم لطف دارین 

مهرنوش جون بیا لباس منم ببین مال یازده سال پیشه عقدم ...😍

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2740
این خیلی خوشگله عزیزم. ولی از این عکس خیلی چاقتری؟  بعضیا چاقیشون نشون نمیده یعنی استخون بندی د ...

نه اتفاقا فرم بدنم خط کش 

چاقیم یک‌نواختهاستخون بندیمم درشته

سایز کمتر میزنم 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

عروس خوشگل لباست را یه رنگی انتخاب کن با لباس همسرت تناسب داشته باشه ..  دو ماه هم وقت خوبیه. با رژیم و پیاده روی زیاد خیلی خوب میتونی سایز کم کنی هر مدلی که دوست داری بپوشی. 

عروس خوشگل لباست را یه رنگی انتخاب کن با لباس همسرت تناسب داشته باشه ..  دو ماه هم وقت خوبیه. ب ...

بسیار ممنونم از راهنماییتون چشم حتما 

2706