2733
2734

من یه نفرازنزدیکانمو دیدم حاجت گرفت

البته باید با خلوص نیت بگی

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اهان روز اول صدتا روز دوم دویست تا؟؟؟؟

هرروز یه صدتا اضاف میکنی۰

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

اگر صد در صد حاجتت برات مهمه گلم چله زیارت عاشورای آیت اللّه حق شناس خیلی خوبه اگر نمیتونی خودت انجام بدی نائب مؤمنی بگیر.من با یه هزینه کوچیک نائب گرفتم حاجت روا شدم ، هیچکس فکرشم نمیکرد که بشه.

یه ختم مجربی هم خانم مؤمنه ای برام انجام دادند مطلبی که همه قطع امید کرده بودند محقق شد.نفس سبک و حق خیلی موثره.

نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلام بی تفاوت نباشیم،خدا بی تفاوت نیست ! نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلامحساس باشیم ، خدا از امام حسین نمیگذرد تو هم نگذر! از کنار امام حسین علیه السلام ساده عبور نکنید ، صحرای محشر هیچکس ساده عبور نخواهد کرد.🔅
2740
جطوریه چله ایت الله حق شناس؟

یه دستورالعمل داره که توی اینترنت هست.شرط مهمش انجام واجبات و ترک گناهان هست حتی یک غیبت یک نماز قضا صورت بگیره چله باطل هست.دقیقا طبق نظر آیت اللّه جاودان شاگرد آیت اللّه حق شناس. هر کس میگه نماز قضا شد باطل نیست حقیقت نمیگه.تو سایت آیت اللّه جاودان هست.

چون شرایط رعایت کامل شرایط رو نداشتم نائب گرفتم.

نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلام بی تفاوت نباشیم،خدا بی تفاوت نیست ! نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلامحساس باشیم ، خدا از امام حسین نمیگذرد تو هم نگذر! از کنار امام حسین علیه السلام ساده عبور نکنید ، صحرای محشر هیچکس ساده عبور نخواهد کرد.🔅
یه دستورالعمل داره که توی اینترنت هست.شرط مهمش انجام واجبات و ترک گناهان هست حتی یک غیبت یک نماز قضا ...

ببخشید هی سوال میکنم چطوری نائب گرفتید؟

خسته تر از کلمه خسته☺
ببخشید هی سوال میکنم چطوری نائب گرفتید؟

یکی از دوستان معرفی کردن چون دنبال نائب مؤمن بودم که برام واقعا انجام بده اما خب هزینش زیاد بالا نباشه ، بهم معرفی کردند و ۵۰ ت بهشون دادم برام انجام دادند.بعد دیگه برای ختم و دعا و چله های دیگه بهشون زحمت دادیم که خداوند عنایت کرد و حاجت روا شدیم یا گرهی باز شد و....

یکی از دوستان معرفی کردن چون دنبال نائب مؤمن بودم که برام واقعا انجام بده اما خب هزینش زیاد بالا نبا ...

مچکرم دوست عزیز خداروشکر که مشکلتون حل شد

خسته تر از کلمه خسته☺