2733
2739

یا چرخ کن یا خلالی کن بذار فریزر برای آش و غذا

یا سیرترشی بذار باهاش 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همینجوری خلالی بذارم فریزر خراب نمیشن؟؟ یا حتمن باید سرخشون کنم بعد بذارم فریزر

چرخ اگه میکنی باید تو ظرف با روغن زیتون بزاری خراب نمیشه 

من حبه ای کردم گذاشتم فریزر این راحته 

اگه میخوای سیر داغ بشه باید مثل پیاز داغ زیاد تفت بدی با روغن

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
چرخ اگه میکنی باید تو ظرف با روغن زیتون بزاری خراب نمیشه  من حبه ای کردم گذاشتم فریزر این راحت ...

سهیلا گیان قربون قدت بشم الهی 

من تجربه ندارم دیر فهمم هستم

ببین این سیر هارو الان پوستشونو بگیرم همون‌جوری حبه ای بذارم تو پلاستیک فریزر بذارم داخل فریزر هر موقع خواستم در بیارم بذارم یخشون باز بشه بعد خلالی کنم و تو یخچال بذارم؟؟؟

یا نه حبه ای تو روغن زیتون بذارم؟؟؟

روغن زیتون نداریم بخدا

سهیلا گیان قربون قدت بشم الهی  من تجربه ندارم دیر فهمم هستم ببین این سیر هارو الان پوستشون ...

اره گلم پوستش رو نگیری هم مشکل نداره 

حبه کن بزار پلاستیک بزار تو فریزر گلم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری