2737
2734
عنوان

حاجت گرفتن از علی اصغر ع

9884 بازدید | 24 پست

با سلام

من یه پس 6 ساله دارم و سال گذشته هم باردار شدم اما بدون دلیل خاصی در اواخر 8هفتگی به خونریزی افتادم و جنینم مرد و مجبور به سقط شدم...

البته چون توی هردو بارداریم همون اقدام اول باردار شده بودم نگران نبودم که مشکلی برام پیش اومده باشه و با خودم گفتم بعد از سه ماه استراحت دواره اقدام میکنم...اما 9ماه طول کشید و من واقعا کلافه شده بودم..

همین مرداد ماه به دکتر مراجعه کردم و چون دچار تنبلی تخمدان شده بودم و عفونت خیلی شدشد داشتم دکتر کلی قرص و آمپول داد و گفت روز دوم پریودت بیا. یعنی نه اون امید داشت نه من...

چند وقت قبل که واقعا ناامید و ناراحت بودم توی همین نی نی سایت راجع به نذر حضرت علی اصغر خوندم..من آدم مقیدی هستم یعنی نمازم رو امکان نداره 5 دقیقه به تاخیر بندازم مگه واقعا نشه یا روزه هامو کامل گرفتم.بی حجاب نیستم یه تیپ معمولی بدون جلب نظر دارم و رابطه ام با خدا واقعا عمیقه اما مدتهاست دیگه امامزاده و زیارت نرفته بودم زیارت عاشور نمیخوندم و کاملا تمرکزم روی قران بود فقط و اعتقادم این شده بود حاجت رو باید از خدا بخوام و پیامبران و امامان افرادی برای آگاهی و انذار ما بودن نه وسیله شفا و واسطه ما...البته هنوزم در من کاملا کمرنگ نشده این دید اما رنگ و بوش بعد از اون خواب تغییر کرد

سلام علیکم امروز روز ویژه شروع چله زیارت عاشورا و چله حق شناس است چله آیت الله حق شناس یک مجموعه اعمال عبادی فردی است که شامل ۴۰روز  زیارت عاشورا و دعا ونمازهدیه و نماز زیارت ....پشت سرهم هست تا روز اربعین  که منجر به حاجت روائی قطعی میشه و کلید حل مشکلات بخت گشائی ازدواج مشکلات خانوادگی روحی روانی شفاو...است این عمل قابل نیابت هست اگه نائب خواستین بنده در خدمتم بنده خانوم روحانی، واعظ مجالس دینی مذهبی زنانه ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود

گر رسد سن عمو حتما قیامت می کند

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2740

من باید 12 شهریور پریود میشدم این ماه...اما از چند روز قبلش درد پریودم خیلی کم و گاهی حس میکردم...یه شب که موقع خواب داشتم زیارت عاشورام رو میخوندم باز درد کمرم رو حس کردم و باخودم گفتم ای بابا.. اینم که جواب نمیده خصوصا برای من که دیگه اصلا نمیده وقتی اعتقاد ندارم..دیگه نمیخونم از فردا. ولش کن توکل به خدا هرچی خودش بخواد و واقعا حالم گرفته شد..

رفتم خوابیدم...نزدیک نماز صبح خواب دیدم دوتا بچه تقریبا 1 ساله یا کمی بیشتر که لباس سیاه پوشیده بودند و عبای دورسرشونم سیاه بود و هردو سربند سبز بسته بودند. اینقدر این دوتا سفید و تپلی وناز و یه جورایی مظلوم بودن و خیلی خوشگل...یهو یه صدایی اومد که به یکی از بچه ها اشاره کرد و گفت این پسر امام حسینه(وای هنوزم مو به تنم سیخ میشه یادم میوفته) منم نگاه کردم و چیزی نگفتم اونها هم فقط منو نگاه میکردن...بعد به بچه دوم اشاره کد و بچه اومد سمت من کمی و صدا گفت بیا شیرش بده...گفتم من؟ من شیر بدم؟...من که اصلا سینه هام شیر نداره...صدا گفت چرا داری..شیرش بده و بچه اومد و چسبید به سینه ام و یهو از خواب پریدم و دیدم نردیک اذان صبحه...

واقعا تعجب کرده بودم از این خواب و خیلی شوکه بودم اما بازم حقیقتش جدی نمیگرفتم که باردار باشم...اما چند روز بعدش که پریود نشدم و بی بی چک زدم متوجه شدم باردارم..یادم اومد که نذر کرده بودم هم 40 شب زیارت عاشورا بخونم هم جوراب بندازم توی گهواره حضرت علی اصغر...

من دلم دوقلو میخواست و دختر...حالا نمیدونم قسمت چی باشه...بعدا میام خبر میدم..

انشاالله همه منتظرا حاجت روا بشن

فدای علی اصغر کوچولو بشم

با دعای ایشون

هیچ کسی در حسرت فرزند نمیمونه...

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم...