2737
2739
عنوان

حاجت گرفتن از علی اصغر ع

| مشاهده متن کامل بحث + 9898 بازدید | 24 پست
من باید 12 شهریور پریود میشدم این ماه...اما از چند روز قبلش درد پریودم خیلی کم و گاهی حس میکردم...یه ...

انشالله که بسلامتی بیاد تو بغلت

خوش به سعادتت با این خواب قشنگت

منم امسال شیر کاکائو پخش کردم به نیت ایشون

دلم روشنه که بی جواب نمیزارم 

شمام که دلتون پاکع برای من دعا کنید

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ممنونم انشاالله که به سلامتی به دنیا بیاد و امیدوارم تک تکتون به آرزوهای قلبیتون برسید عزیزان

عزیزم خیلی برات خوشحالم 

میشه برای منم دعا کنی مجردم

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
2731
2738
من باید 12 شهریور پریود میشدم این ماه...اما از چند روز قبلش درد پریودم خیلی کم و گاهی حس میکردم...یه ...

خیلی دلم شکست منم خیلی وقته به حضرت علی اصغر متوسل شدم .آقامون باب الحوائج هستن منم همین حالا نزر کردم انشاالله این ماه باردار باشم ی جوراب بندازم توی گهواره .برای من هم دعا کنید مادر بشم 

خدا می داند و بس ....