2737
2739
عنوان

شیرازیا سیسمونی کجا ارزونه؟

156 بازدید | 22 پست

عمده فروشی سیسمونی کسی بلده بهم بگه؟

یا کدوم فروشگاه شما بلدین ک قیمتاش ارزون باشه.

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
بازاروکیل پاساژشعله توداریوش

حالا بازار وکیل یا پاساژ شعله تو داریوش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بازار شاه چراغ

ارزون تره؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من شنیدم پاساژ شعله تو خ داریوش خوبه

چند هفته پیش رفتم یه سیسمونی توی ستارخان چشمام 6 تا شد

علاوه بر اینکه فوقالعاااااااااااااااااااده گرون بود

خیلی هم رفتارشون زشت بود

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2740
من شنیدم پاساژ شعله تو خ داریوش خوبه چند هفته پیش رفتم یه سیسمونی توی ستارخان چشمام 6 تا شد علاوه ...

بالا شهر ک اصلا نمیشه خرید کرد. همین پایینا میخرم همه چی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنداییم میگفت چند تا سوله هست سمت فضیلت دو سال پیش،رفتن همه چیز داشته نصف قیمت. خیلی راضی بودن.

میشه همین الان  ادرس دقیقش بگیری برام؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالا شهر ک اصلا نمیشه خرید کرد. همین پایینا میخرم همه چی

یعنی نمیدونی چه خبر بوداااا

یه بادی سایز 0 حداقل 90 تومن

سرویس کالسکه... 15 میلیون

از این عروسکا که وصل میکنن به کریر اینا مثلا ارزونش بود حدود 120 تومن!

قیمتا انگار نجومی بود

یکی هم پشت سرت راه میافته انگار دزدی

اگه چیزی نخریدی موقع بیرون رفتن با چشماشون دارن میخورنت انگار!

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
برات میگیرم بهت میگم.

لطفا منم لایک کن عزیزم

برات میگیرم بهت میگم.

مرسیییی حتمااا الان بزنگ بهم بگو خبرم بده امروز میخام برم ی سر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی نمیدونی چه خبر بوداااا یه بادی سایز 0 حداقل 90 تومن سرویس کالسکه... 15 میلیون از این عروسکا ...

وای اصلا نرو . تازه من‌پارسال معالی اباد رفتم‌تو ی لباس بچه فروشی لباس بچه ۶ماهه زیر ۳۰۰تومن نداشت . ب فروشندش گفتم گونی بکنم بر بچم ب صرفه تره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706