2733
2734
عنوان

حرفهاي پدرشوهرم شما بودين ناراحت ميشدين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلسوزه ولی ادب نداره😅منظورش بخاطر عیدی این بوده یعنی خودم یه برنامه ویژه دارم براش

😅😅

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
2731
وای درد تو از منم بیشتره، چون عموتم هست مال من بیشعوری به تمام معنا است... یه تبریک خشک و خالی هم ...

زنگ بزنن احوالم رو بپرسن، پیشکش!!!

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
دلم از اين ميسوزه تو بارداري بقران يك بار حتي يكبار زنگ نزد بگه تو زنده اي مرده اي؟من ميگم كسي ك تو ...

بعضیا بلد نیستن اینجور چیزا رو

توی دلشون هیچی نیست

جالا خودت ببین از روی غرض ورزی بوده یا بلد نبودن

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
وای درد تو از منم بیشتره، چون عموتم هست مال من بیشعوری به تمام معنا است... یه تبریک خشک و خالی هم ...

عموم نيس ك غريبه هست

منم بچم ب دنيا اومد جلو خانوادم ي تبريك نگفت انقد شرمنده شدم پيش خانوادم

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
2740
بعضیا بلد نیستن اینجور چیزا رو توی دلشون هیچی نیست جالا خودت ببین از روی غرض ورزی بوده یا بلد نبود ...

اينكه نشد حرف و و دليل من هر حرف نامربوطيو بزنم بعد بگم تو دلم چيزي نيس

عموم نيس ك غريبه هست منم بچم ب دنيا اومد جلو خانوادم ي تبريك نگفت انقد شرمنده شدم پيش خانوادم

فکر کردم عروس عموتی...

خلاصه بیشعورن...

منم مامانم پرسید تبریک گفتن؟؟؟ خب چی بگم!!! دروغ!!! گفتم نه

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
حيوونه ؟ والا اينا بچه نديدن كه اينجوري ميكنن ! نزار خب ! بگو بچمه دوست ندارم اذيت شه صورت بچه حساسي ...

شوهرم ميگه نگو ناراحت ميشن😒😒😒

ميگه خودم ميگه بعد خودش با خنده ميگه سيبيلتو نكن تو حلق بچه پدرشوهرمم گوش نميده

دلم ترشی میخواست، به شوهرم گفتم از مامانت ترشی میگیری؟ اندازه یه پیاله ماست خوری بهم ترشی داده، حالا من تو شهر غریبم و باردار

اينكه نشد حرف و و دليل من هر حرف نامربوطيو بزنم بعد بگم تو دلم چيزي نيس

تربیتش اینطوری بوده دیگه مرد ۵۰ ۶۰ ساله رو نمیشه از ادل تربیت کرد

یه خودم بهتر میدونم خاصی توی وجودشون هست😂

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
بهش بگو برو باباتو مجبور كن رفتارشو درست كنه زورت فقط به من رسيده؟!!!

شوهرمم گير افتاده ب من ميگه ميدونم بي ادبي ميكنه فرهنگش پايينه چيكار كنم بابامه نميتونم بندازمش دور كه 

سلام خانماکسی ختم چهل روزه زیارت عاشورا نمیخواد برای حاجتش من به نیابت بخونم هزینه هم ۱۰۰میگیرم 

بخدا خیلی نیازمالی دارم حتی اگه نخواسین هم  ممنون میشم حتی برام دعای خیرکنین تواین شبا

انشالله تواین شبا هم شماها هم حاجت روا شین

التماس دعا