2726

اول بگم ك پدرشوهرمو همه ميدونن بي ادبه همه فاميلاشون ميدونن...من پسرم ٥ماهه هست دو هفته يكبارم ميريم خونه مادرشوهرم اينا...اولا ك هر وقت رفتيم با اينكه سعي ميكنم خيلي حساسيت بخرج ندارم جلو اونا در مورد پسرم ولي همش ب من ميگه بچه نديده اي انگار فقط شما بچه دارين هيشكي بچه نداره...سيبيلشو ميكنه تو صورت بچه و صورت قرمز ميشه ك بماند دستش پسرمو ميكنه تو دهن خودش ك بماند...

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

چن وقت پيش ك عيد غدير بود چون سيدن داشت عيدي ميداد منم ب شوخي گفتم عيدي پسر من چي صاف برگشت گفت اونو خودم ميدونم ب تو و شوهرت ربطي نداري(حالا چرا شوهرمو گفت نميدونم اون ك اصلا حرفي نزد) حالا ديشب خونشون بوديم(فيروزكوه) بخاري برقي تو اتاق روشن كرديم بخاطر پسرم برگشت گفت چقد تو اتاق گررررمه زارت بخاريو خاموش كرد بعد من ب پسرم پستونك ميدم هي ميگه اين چي چيه ميدين ب زور پستونكو از دهنش كشيد بعدم گفت مادري بلد نيستي اصلا حالم ازش بهم ميخوره بي ادبه

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب دوسش داره شاید با این کارا میخواد محبتشو برسونه

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

بچه تو اين سن زياد ميخابه بعد درك نداره ناراحت ميشه ك چرا بچه رو ميخابوني اينجا بيدار باشه رفت خونه بخابه اصلا ديوونست 

خب دوسش داره شاید با این کارا میخواد محبتشو برسونه

دوسش داره نوه شه خب ولي اين چه جور محبتيه؟؟؟؟؟

حالا اون بي ادبه قبول ولي شمام بدددد پيگيرياااا كه اينقدر ميري اونجا با اين رفتارا.

خوب نره هم هزار جور مسئله دیگه درست میشه

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!

خيلي اعصابم خورد ميشه ميگه مادري بلد نيستي يا ميگه شما ك بچه داري بلد نيستين ما٧تا بچه بزرگ كرديم مثه گُل 

اختلاف فرهنگيمون ك كلا زياده باهم😢😢

دارم پير ميشم انقد اعصابم خورد ميشه بخاطر اين جور چيزا

2706