2737
2734
عنوان

واردین به جنسیت ازسونو

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 76 پست
وای دیدی؟ واسه منم دهنش میجنبید😂انقد خندیدیم

اره کلی باحوصله برام نشونش داد پسرمم برده بودم تا دستگاه روگذاشت روشکمم به حالت بای بای دستشو تکون داد دکتره هم کلی خندید سی دیشو داد بهم😅

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وای دیدی؟ واسه منم دهنش میجنبید😂انقد خندیدیم

عکسشو گذاشتم برات ببینش🤗

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
چقد شد سونوت؟ رنگیه؟؟

رنگی نبود ۳۲۰گرفت اره واقعا قربون خدا همش گریم میگرفت بخاطر بزرگی خدا خدایا شکرت

2738

عزیززززم ❤❤

ان شاءالله سالم و سلامت بگیریش بغلت ....

برا منم دعا کنین این مراحلو با خوشی و خوشحالی سپری کنم ....

بچه سالم باشه ساالم

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕
رنگی نبود ۳۲۰گرفت اره واقعا قربون خدا همش گریم میگرفت بخاطر بزرگی خدا خدایا شکرت

واسه منو ۲۰۰ گرفت 

واقعا بزرگی خدارو من تااین حد درک نکرده بودم 

خدا خودش دامن همه منتظرارو سبز کنه بحق روزای عزیزس

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
خیلی خوشحال شدم با خوشحالیت برامنم دعا کن این ماه بشه ❤

انشالله به حق همین ماه عزیز

عزیززززم ❤❤ ان شاءالله سالم و سلامت بگیریش بغلت .... برا منم دعا کنین این مراحلو با خوشی و خوشح ...

انشالله انشالله 

سلامگلم هزینه غربالگری مرحله دومت چقدر شد؟ازمایش منطورمه

۳۶۵تومن آزمایشش

۳۲۰سونو

2706