2733
2734
عنوان

واردین به جنسیت ازسونو

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 76 پست
از کجا مطمئنی گلم بیشتر توضیح بده لطفا؟ خب چطور دکترا چیزی نمیگن

سه بار حامله شدم و هرسه بار انقدر مقاله خوندم و انقدر تعیین جنسیت هارو دیدم البته تجربه ی هفت سالگیه به خاطر همین که عکس رو میبینم زود میفهمم جنسیتشو ...اول اینکه طرز خوابیدن دخترروپسر باهم فرق دارم دوم گردنشون باهم فرق دارن وبعدش شکمشون و پاهاشون و جمجمه شون من بیشتر از همه از رو دنبالچه اش میدونم مال خودمم همین که تو مانیتور دیدم زود فهمیدم چین خخخ

خدایا ممنونم ازت بابت همه ی مهربونی هات ومعجزه هات....مواظب دو قلوهام باش ❤
اره عزیزم یادمه شما گفتی دختره 😍😘

من عاشق دخترم خدا یه شیرینی یه نازی رو دختر بچه افریده که متاسفانه به پسرا نداده درسته هردو افریده و نعمت ومعجزه ی  خداهستن هردو برای پدرومادر عزیز هستن ولی دختر یه چیزه دیگه ای هستش😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا مطمئنی گلم بیشتر توضیح بده لطفا؟ خب چطور دکترا چیزی نمیگن

چون دکترا میخوان تو ۱۸ هفتگی آلت تناسلیشونو ببینن بعد بااطمینان بگن ...واینکه مال منم فقط یه حدسه ممکنه که اشتباه هم باشه 

2731
من عاشق دخترم خدا یه شیرینی یه نازی رو دختر بچه افریده که متاسفانه به پسرا نداده درسته هردو افریده و ...

منم معتقدم دختر داشتن لیاقت میخوادانشالله لایق باشم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

سلام رفتم آنومالی نی نی پسره خداروشکر سالمم بود انشالله قسمت همه منتظرا

@پریساباربی    

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2740
عزیزم حتما که هستی گلم❤❤❤❤

عزیزم گفتی بودی خبربدم

سلام رفتم آنومالی نی نی پسره خداروشکر سالمم بود انشالله قسمت همه منتظرا @پریساباربی    

به سلامت عزیزم

ان تی برات حدس نزده بود؟

خدایا مراقب پسرم باش تنها دارایی و سرمایه زندگیمون ...برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید    
سلام رفتم آنومالی نی نی پسره خداروشکر سالمم بود انشالله قسمت همه منتظرا @پریساباربی    

عزیزمممممممممممم مبارک باشه بسلامتی🤩🤗

دوتا گل پسری داری الان خداروشکر🙏🌹

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
به سلامت عزیزم ان تی برات حدس نزده بود؟

نه گلم

عزیزمممممممممممم مبارک باشه بسلامتی🤩🤗 دوتا گل پسری داری الان خداروشکر🙏🌹

قربونت عزیزم خداپسری شمارم حفظ کنه

🙏🙏🙏🙏🙏👌

همش انگشتاشو میخوردشکمو😍😍اشکم دراومد قدرت خدا

2706