2733
2734
عنوان

حس میکنم برای زندگی متاهلی ساخته نشدم😢😢کسی هس باهاش دردودل کنم؟ 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2134 بازدید | 159 پست

ببین گلم شاید تو هم جاش بودی ناراحت میشدی مردا عاشق زناشونن که ازش ایراد میگیرن شوهرت رابطه رو با تو دوست داره چون عاشق تویه وگرنه شرمندم این حرفو میزنم ادمش زیاده با پنجاتومن کارش راه میوفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه فقط این مساله نیس...ابراز احساسات من بهش طبیعی و خوبه ولی همش داره اعتراض میکنه که تو کم ابراز احساسات میکنی...همش واسه اینه که خونواده ش خیلی لوسش کردن...الان اگه ۲ دقیقه با خواهرش تلفنی حرف بزنه ۵ بار مثلا  عزیزم و قربونت برم و فدات شم میگن...

آخه یکم نباید درک داشته باشه ببینه برای چی من میگم نه...

خانومی لوس شدنو عشوه اومدن تو رگ ما خانوماست  با ناز کدن بهش میگفتی یا جلوتر میگفتی حالم خوب نیست اونم باهات کنار میومد مشکل ما اینه همیشه حق با ما باید باشه یادمون میره یکی عاشق ماست

2728
آخه فقط این مساله نیس...ابراز احساسات من بهش طبیعی و خوبه ولی همش داره اعتراض میکنه که تو کم ابراز ا ...

لوسش کن نازشو بخر مثل یه مادر بهش عشق بده مثل یه خواهر رفیق باش مثل یه یه رفیق بهش اس بده  واسش چند کلمه دکلمه بفرست کنارشی ازش تعریف کن ببین عزیزم شوهرت خوبیتو کرده که میگن کدبانو هستی وگرنه قبل ازدواج کجا بودن که تعریف میکردن

خانومی لوس شدنو عشوه اومدن تو رگ ما خانوماست  با ناز کدن بهش میگفتی یا جلوتر میگفتی حالم خوب نی ...

عزیزم قبلش چند تا کار ناراحت کننده انجام داده بود!! من ازش ناراحت بودم و در شرایط عادی نبودم که بخوام عشوه بیام...به جای اینکه بیاد از دلم در بیاره یه باره رفت سر اصل مطلب...این تازه بیشتر ناراحتم میکرد...

2738

ببین گلم زن بایه کلمه عاشق میشه با یه کلمه فارق.برای همین طلاق دست مرداست .که هر وقت احساس کردیم دوسش نداریم طلاقش ندیم.بانویه زیبا زندگی عین یه باغ پر گل میمونه همیشه ما دنبال زیباترینش میگردیم یادمون میره خودمون یه گلدون داریم.زندگی بازی نیست که یکی ببره یکی ببازه متاسفانهدوسر باخته

شوهرت خوبیتو کرده یعنی چی؟

به نظرم خوبيتو كرده منظورشون خوبيتو گفته است مگه نه اگه چيزي نگن شوهرا يا حتي شكايت از زندگي نكنن انچنان اطرافيان برداشتشون اينه كه خانوم كدبانوه

راستی بهم گفتی یادمون میره یکی عاشق ماست... شوهرم عاشق من نیس...کمی دوستم داره فقط...

از کجا میدونی یه کمی دوست داره .با قول زنجیر اوردن خواستگاری بانو؟عاشقت بود که امد دست داشتبقیه عمرشو کنار تو باشه

به نظرم خوبيتو كرده منظورشون خوبيتو گفته است مگه نه اگه چيزي نگن شوهرا يا حتي شكايت از زندگي نكنن ان ...

بله هم شوهرم وجهه موجهی از من در برابر بقیه ساخته و هم من از شوهرم. اصلا همه از فامیل و اینا فکر میکنن ما یه زوج خیلی خوشبختی هستیم ...چون ظاهرو حفظ میکنیم و در برابر بقیه به هم احترام میذاریم و لبخند میزنیم...

2706