2737
2739
عنوان

حس میکنم برای زندگی متاهلی ساخته نشدم😢😢کسی هس باهاش دردودل کنم؟ 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2137 بازدید | 159 پست
همه همینیم من خیلی ازتو بدتر بودم ولی خیلی رو خودم کار کردم صد در صد اوکی نشدم ولی ۷۰ درصد بهتر شدم ...

مشکل همین آرامشه! بعد ازدواج حس میکنم آرامشم کمتر و اضطرابم بیشتر شده...از بس هی بین مون دعوا میشه و بعدش من کلی غصه میخورم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم عزیزم اخا مثل پارسال خودم هستی کامل درکت میکنم ۱سال رو خودم کار کردم ولی شد شماهم میتونی ...

شما وقتی یه جرو بحثی داشتین بعدش چه جوری حرفاشو فراموش میکردی و چه جوری میتونستی دوباره دوستش داشته باشی؟

2731
شما وقتی یه جرو بحثی داشتین بعدش چه جوری حرفاشو فراموش میکردی و چه جوری میتونستی دوباره دوستش داشته ...

ببین خانومی حرف باد هواست اینایی که میگفتن تو کدبانو هستی مجرد بودی کجا بودن ها....ما زتا زیادم مظلوم نیستیم پا حرفش برسه خانواده مردا تو هوان دعواهادوطرفست نه یه طرفه مردا از چشم عاشق میشن زنا از گوش

شما وقتی یه جرو بحثی داشتین بعدش چه جوری حرفاشو فراموش میکردی و چه جوری میتونستی دوباره دوستش داشته ...

معمولا خودم قاطی میکردم نه اون خیلیم بد قاطی میکنم فقط مطلقا توهین نمیکنم در حد دادو بیداد

خب بحث همیشه هست ناراحتی دلخوری هست

اگه خیلی جدی باشه یکی دو روز  وگرنه دو سه ساعت میرم تو لک بعد بیخیال میشم

از همه چیم ایراد میگیره...از نوع حرف زدنم و کارای خونه بگیر تا ارتباط جنسی...بعدم سر همینا عصبانی می ...

ببین سعی نکن یه آدم دیگه شی که نمیشه اما باید ادم همیشه تلاش کنه پیشرفت کنه توی رفتار لباس پوشیدن رابطه و.... 

مثال میگم اگه اون دوس داره لباس قرمز بپوشی و خودتم دوس داری خب دریغ نکن اگه اون دوس داره تو نه بدت میاد نه خوشت میاد بازم بپوش اما اگه بدت میاد برو سراغ سلیقه دومش که توام دوس داری مثلا هردو سبز دوس دارین

2738
اگه واقعا ایرادای الکی میگیره که حتما برید مشاوره 

تو همه چی میخواد نصیحتت کنه...اینطوریه...

تو مسائل جنسی هم اون خیلی بیشتر من میخواد با اینکه من خودمم گرم هستم ولی گاهی خسته میشم و بدم میاد از ارتباط ولی باهاش راه میام و سعی میکنم لبخند بزنم ولی یه موقع یه کاری هم که دوست نداشته باشه بکنم میگه تو همیشه همینطوری، تو اصلا از چی خوشت میاد؟ و قهر میکنه و میذاره از خونه میره بیرون...

من برام خیلی جالبه یه مرد شوهرتون این همه اختلاف نظر داره.عزیزم تنها یه موجوده که حریف مردا میشه اونم زنه .ماشالا الان تموم ملت اینترنت دارن شما هم داری زندگی میکنی با شوهرت خوب باید بدونی چه خوشش میاد

اره گلم

میدونم چیا دوست داره ولی گاهی من اون کارو دوست ندارم...در مورد ارتباط جنسی که گفتم اگه یه کاری بکنم که دوست نداشته باشه...مثلا یه دفعه درخواستشو رد کردم چون هم دل درد داشتم هم ضعف شدید و هم به خاطر یه کاری که کرده بود ازش خیلی ناراحت بودم...بعدم بهش گفتم که شرایط روحی و جسمیم جور نیس ولی از خونه رفت بیرون!

2706