2737
2734

بچه ها من دچار افسردگی و پانیک فوبیا و درد های عصبی شدم یعنی چندماهه یه مدت طولانی استرس داشتم الان ۱هفتس خودمو دور کردم از استرس بعد تمام ازمایشات اکو نوار قلب آندوسکوپی  تیروئید کبد کلیه خون تمامش خداروشکر سالمه ولی هرجا رفتم همه گفتن اعصابه ولی من هنوز قلبم و قفسه سینم درد دارم با دست چپم اخه یه جا ثابت نیس یهو دست چپ یهو قلبم تیر میکشه همش هم میگم قلبم واینسته یا نمیرم بهم دارو داده فلوکستین و پروپرانول با الپروزولام ولی این دردا امونم بریده

عصبی هستی شاید. یکم رعایت کن فکراتو کنترل کن. از این قرص تیله ای قرمزا همش همراهت باشه. ضرر نداره اگ ...

خیلی دکتر رفتم اره بعضی فکرا اذیتم میکنه ولی واقعا موندم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی دکتر رفتم اره بعضی فکرا اذیتم میکنه ولی واقعا موندم چیکار کنم

فکر نکن. دست خودته فکرت انقد تمرین کن تا بتونی کنترلش کنی. به چیزهای خوب فکر کن. کش ببند به دستت هربار فکرت داشت میرفت سمت منفی فوری برش گردون و کش رو بکش ول کن که محکم بخوره به دستت. با تکرارش کم کم افکار منفیت کنترل میشه

2731
فکر نکن. دست خودته فکرت انقد تمرین کن تا بتونی کنترلش کنی. به چیزهای خوب فکر کن. کش ببند به دستت هرب ...

مرسی عزیزم اره خیلی دارم با خودم می جنگم میگم شاید چون ۱سال بوده این استرس تنش و اینا به خاطر همینه حالا بهم قرض ارامبخش داده

مرسی عزیزم اره خیلی دارم با خودم می جنگم میگم شاید چون ۱سال بوده این استرس تنش و اینا به خاطر همینه ...

آفرین. اینکه الان داری به چی فکر میکنی صد درصد دست خودته. فییلتر کن افکارتو شدییید. تصمیم بگیر اصلا اجازه ندی فکر منفی بیاد. حتما میتونی