2737
2734
عنوان

بین این دو تا خواستگار کدوم رو انتخاب کنم؟ دلیل

| مشاهده متن کامل بحث + 8091 بازدید | 450 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دوست دارم همسرم حداقل ی ذره معتقد باشه اولی حتی توهین هم میکنه به اولاد پیامر و قرآن...

عزیزم این آقا فردا قراره بشه پدر بجه یرشما

ئ آدم عصبیه بد دهن که به اولاد پیامبر و کتابرلحق خدا توهین میکنه به نظرت گزینه ی مناسبیه برای ازدواج؟ به نظرت پدر ایده آلی میتونه باشه برای فرزندتون؟

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
بگو عزیزم بله رو ...مبااااارک باشه به خوشی زندگی کنی...بعدش هم قول بده صداش بزنی: محمدممممم😉😁😁 ب ...

مرسی خواهرم 

اتفاقا همیشه دوست داشتم اسم پسرم محمد باشه

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
والا اینجور آدما از بقیه پاکترن.ثابت شده هست.

منابع اثباتتون کجاست ک انقدر با اطمینان میگید 

فعلا ک تو دوتاشون خیانت و ...دیده شده 

مذهبی و غ مذهبی

انتظار یعنی مرگ کِشدار ! 
2740
یعنی حاضری چادری بشی  اولی بنظرم بهتره قیافه اصلا مهم.نیست مهم آزادیه ک اولی بهت داده  د ...

اها یعنی شما حاضری ازاد باشی ولی شوهرت بالا تا پایین همه رو فحش بده😐

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
عزیزم این آقا فردا قراره بشه پدر بجه یرشما ئ آدم عصبیه بد دهن که به اولاد پیامبر و کتابرلحق خدا توه ...

منم به همیناش فکر میکنم ولی خب عاشقمه شکی توش نیست

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
منابع اثباتتون کجاست ک انقدر با اطمینان میگید  فعلا ک تو دوتاشون خیانت و ...دیده شده  مذ ...

آدمای دور و برم اعتقاد به دین ندارن ولی انسان ترین آدم هان.

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
2706